tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Rolety Velux Kraków - Rolety Kraków

Rolety Velux Kraków

 

Rolety Velux dedykowane są do okien dachowych. Tak jak każde rolety mają za zadanie poprawić komfort korzystania z poddasza, umożliwić ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń oraz umożliwić kontrolę ilości wpadającego światła. Zimą mogą zapewnić dodatkową izolację.Rolety Velux Kraków

Rolety Zewnętrzne Velux Kraków

Zewnętrzne rolety dedykowane oknom dachowym sprawdzą się w każdym oknie i każdej porze roku. Latem chronią wnętrze przed nadmiernym oświetleniem i nagrzaniem, zimą poprawiają izolacyjność okien i stanowią dodatkowy element dekoracyjny. Rolety Velux mają możliwość całkowitego zaciemnienia wnętrza, chrionią przed hałasem oraz poprawiają bezpieczeństwo domu. Roletami Velux można sterować ręcznie lub elektronicznie a także solarnie. Na zewnątrz okna dachowego możemy także zastosować markizy, które sprawdzą się szczególnie latem. Tkanina w formie siateczki, z której są wykonane odbija promienie słoneczne i chroni wnętrze przed nagrzewaniem. Jednocześnie, markiza nie ogranicza widoku za oknem. Zewnętrzne rolety na okna dachowe można stosować przez cały rok, markizy najlepiej sprawdzą się latem.

 

Rolety zewnętrzne SML, SSL

 

 • Zdalne sterowanie elektryczne, wariant SML
 • Zdalne sterowanie solarne, wariant SSL
 • Ograniczenie ilości wpadającego ciepła nawet o 94%
 • Możliwość całkowitego zaciemnienia
 • Nawet do 17 % poprawy izolacyjności w zimie
 • Efekt wyciszenia hałasu podczas deszczu i gradu
 • Poprawa bezpieczeństwa

Rolety zewnętrzne VELUX to całkowita ochrona na wszystkie pory roku - umożliwiają kompleksową kontrolę klimatu we wnętrzu, ochronę cieplną w lecie i poprawę izolacyjności okna zimą. Pozwalają na całkowite zaciemnienie w dowolnym momencie dnia oraz ograniczają hałas padającego deszczu i gradu, tworząc atmosferę przyjazną do wypoczynku i snu.

Wielokrotnie nagradzana konstrukcja, wykonana z wytrzymałego aluminium wypełnionego materiałem izolacyjnym, odpornego na trudne warunki atmosferyczne.

Kolory rolet zewnętrznych Velux

Kolor Rolety Zewnętrznej Velux

 

 Rolety Wewnętrzne Velux

Rolety Velux wewnętrzne służą do ograniczenia ilości światła wpadającego do pomieszczenia przez okno dachowe. Takie rolety na okna dachowe będą także atrakcyjnym elementem dekoracji wnętrza – paleta kolorów jest bardzo szeroka, z łatwością wybierzemy więc odcień lub wzór pasujący do stylizacji pomieszczenia. Rolety na okna dachowe są dostępne w wielu typach: zaciemniające, zaciemniająco-plisowane, dekoracyjne, rzymskie czy plisowane. Rolety wewnętrzne mniej chronią okna przed nagrzewaniem, wiec aby zyskać na funkcjonalności najlepiej zamontować rolety dachowe od zewnątrz i od środka. 

 

Rolety przyciemniające RHZ

 Roleta Przyciemniająca Velux

 • Przyciemnienie
 • Obsługa manualna na haczykach z możliwością zatrzymania na 3 poziomach
 • Certyfikat "Tekstylia godne zaufania" Oeko-Tex
 • Pick&Click!

Rolety przyciemniające RHZ VELUX składają się z zaciemniającej tkaniny oraz łatwego w obsłudze trójstopniowego systemu zatrzymywania na haczykach. Jest to proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które zmniejszając ilość światła w pomieszczeniu zapewnia świetne warunki do wypoczynku i snu. Rolety przyciemniające VELUX składają się z przyciemniającej tkaniny wykonanej z poliestru, górnej kasety wykonanej z aluminium oraz haczyków, które umożliwiają trzystopniową regulację pozycji. Manualnie obsługiwane rolety z haczykami mogą być ustawione w oknie w trzech różnych pozycjach. Wystarczy zaczepić roletę na jednej z trzech par haków zamontowanych po wewnętrznej stronie ościeżnicy. Aby obsługiwanie manualnie sterowanych rolet z uchwytem pozycjonującym było jeszcze łatwiejsze, można dokupić drążki, elementy przedłużające oraz adaptory.

Kolory rolet przyciemniających Velux

Kolory Rolet Przyciemniających

 

Rolety zaciemniające DKL, DML, DSL

 

 • Całkowite zaciemnienie
 • Płynna obsługa na prowadnicach
 • 24 wzory i kolory
 • 12 radosnych wzorów z bajkowej kolekcji Disney & VELUX
 • Oznaczone certyfikatem Oeko-Tex®

Roleta zaciemniające VELUX gwarantują całkowite zaciemnienie wnętrza bez względu na porę dnia. Rolety te są bardzo dobrym rozwiązaniem do sypialni oraz pokoi dziecięcych, gdzie potrzebna jest możliwość pełnej regulacji dopływu światła, aby zapewnić spokojny sen w nocy i niezakłóconą drzemkę w ciągu dnia.

Kolory rolet zaciemniających Velux

 Kolory rolet zaciemniających Velux

Rolety zaciemniająco-plisowane DFD

 Kolory rolet zaciemniającoplisowanych Velux

 • Dwie rolety w jednej
 • Zaciemnienie i kontrola światła
 • Płynna obsługa z możliwością zatrzymania w dowolnym miejscu
 • 24 kolory w połączeniu z białą plisą

Roleta zaciemniającoplisowana VELUX to połączenie w jednym produkcie rolety zaciemniającej i rolety plisowanej. Dzięki temu roleta spełnia dwie funkcje: zaciemniającą o dowolnej porze dnia oraz kontrolującą ilość światła przez cały dzień. Materiał górnej rolety zaciemniającej jest dostępny we wszystkich kolorach rolet zaciemniających, a dolna plisa jest zawsze w kolorze białym. Roleta zaciemniającoplisowana przymocowana jest do górnej kasety i zamontowana jest w bocznych prowadnicach, które zapewniają płynną obsługę i bezstopniową regulację pozycji w oknie.  Roleta zaciemniającoplisowana jest wyposażona w dwa uchwyty pozycjonujące, których pozycję można regulować niezależnie, nawet chociaż oba rodzaje tkaniny są ze sobą połączone: pierwszy z uchwytów jest umieszczony pomiędzy obiema tkaninami, a drugi z nich jest przymocowany do dolnej części tkaniny plisowanej. W ten sposób z łatwością można regulować, ile dochodzącego światła zablokować, ile rozproszyć, a ile dopuścić do pomieszczenia w naturalnej postaci. Wystarczy złapać uchwyt pozycjonujący i podnieść lub obniżyć rolety, aby umieścić je w dogodnej dla siebie pozycji.  Aby obsługiwanie manualnie sterowanych rolet było jeszcze łatwiejsze, można dokupić drążki, elementy przedłużające oraz adaptory.

 

Kolory rolet plisowanych Velux

 

 Kolory Rolet Plisowanych

 

Markizy Velux

Markizy Velux zostały opisane w osobnym artykule: Markizy Velux.

 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków