tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Markizy Okienne Velux Kraków - Rolety Kraków

Markizy Okienne Velux Kraków

Markiza dachowa VELUXMarkizy firmy Velux dystrybuowane przez Masters Kraków dedykowane są do okien dachowych lub zadaszeń płaskich. Markizy Velux montuje się na zewnątrz okna. Są osłonami okiennymi, które blokują promienie słoneczne jeszcze przed dotarciem ich do szyby. Ma to kluczowe znaczenie bowiem chronią tym samym okno przed nagrzaniem a w krytycznych momentach przed jego uszkodzeniem. Oprócz nadmiernej temperatury, gdzie ograniczenia dochodzą do 76% redukcji ciepła, redukują także ilość wpadającego światła.  Tym samym szczególnie zaleca się je montować do okien zamontowanych od strony południowej. Dzięki temu na poddaszu zapanuje przyjemny chłód w upalne dni czy wieczory. W zimie natomiast istnieje możliwość manualnego lub elektronicznego (w tym solarnego) schowania całkowicie rolety, tak aby słońce docierało do okna bez żadnej przeszkody. Markizy są przezroczyste, więc nie ograniczają widoczności na zewnątrz, a po złożeniu ich są niewidoczne i nie zasłaniają okna.

   

 Rodzaje obsługi Markizy

Markiza może być manualna elektryczna lub elektryczna zasilana energią słońca. Markiza solarna nie wymaga żadnego okablowania, w związku z czym jest gotowa do użycia zaraz po po zainstalowaniu.

  • Manualna z haczykami - Obsługa manualna na haczykach w przypadku: a) rolet - może być zatrzymana na 3 wysokościach, wystarczy rozwinąć roletę i zahaczyć na wybranej wysokości; b) w przypadku markiz - należy otworzyć okno, obrócić je o 180 st i zaczepić markizę o haczyki zamontowane na dolnym oblachowaniu okna. Zarówno rozwinięta na oknie roleta jak i markiza nie ograniczają funkcji otwierania i zamykania okna.
  • Manualna z prowadnicami - Roleta manualna z prowadnicami polecana jest do okien zainstalowanych w zasięgu ręki. Roletę obsługuje się za pomocą prowadnic. Boczne prowadnice zapewniają idealne dopasowanie i płynną obsługę i umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu na oknie.
  • Elektryczna -  na prąd polecana jest szczególnie do okien elektrycznych VELUX INTEGRA. Roleta obsługiwana jest za pomocą pilota. To idealne rozwiązanie, do okien zainstalowanych wysoko, do których nie ma dostępu lub gdy cenisz sobie komfort użytkowania. Jeżeli nie posiadasz okien INTEGRA® musisz wraz z roletą zakupić sterownik KUX 110.
  • Solarna - sprawdza się zarówno w przypadku okien obsługiwanych ręcznie i okien elektrycznych INTEGRA®. W pełni naładowany akumulator rolety solarnej wystarcza na 600 cykli otwierania nawet w pochmurne dni. Montaż nie wymaga okablowania dlatego jest niezwykle łatwy i szybki. W razie potrzeby istnieje możliwość obsługi manualnej.

 

 Markiza Velux Kraków

 

 Przeźroczystość Markiz Velux

Przeźroczystość Markiz Velux

 

 

Kolory markiz velux

 

Kolory markiz Velux

 

 

Rolety do okien dachowych Velux

Rolety do okien dachowych Velux zostały omówione w osobnym wpisie: Rolety Velux.

 

 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków