tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Rolety Materiałowe Anwis Kraków - Rolety Kraków

Rolety Materiałowe Anwis Kraków

Rolety materiałowe Anwis sprzedawana przez Masters Kraków to estetyczna ochrona przed promieniami słonecznymi. Rolety materiałowe są także nieodzownym elementem okna, dla osób ceniących sobie prywatności ograniczają bowiem widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Rolety materiałowe sprawdzają się także jako przesłona wnęk, witryn okiennych czy regałów. Mogą służyć za ekran dla rzutnika. Są jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań pasują bowiem do każdego okna i wystroju. Mogą optycznie powiększać salon lub kuchnię i je rozświetlać - gdy są w kolorach jasnych, transparentnych.

Roleta materiałowa AnwisNatomiast gdy są kolorowe nadają pomieszczeniom przestrzenności i urozmaicaną jego wnętrze. Do pokojów warto wybrać tkaniny typu blackaut, czyli takie, które pozwalają gdy zajdzie taka potrzeba na całkowite zacienienie pokoju. Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin pozwala stworzyć spójną i estetyczną dekorację, komponującą się z wnętrzem. Wybierając materiał należy zwrócić uwagę na funkcję oraz charakter pomieszczenia, w którym będzie montowana roleta. Jasne, transparentne tkaniny optycznie powiększą pokój, a także go rozświetlą. Z kolei wzorzyste materiały nadadzą wnętrzu głębię i przestrzenność. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w salonie lub kuchni.

 

 

Rolety dzień noc Anwis

Dobrym pomysłem na osłonięcie okna są rolety dzień – noc w przypadku Anwis jest to roleta Impresja. Roleta posiada specjalną budowę, która charakteryzuje się tym, że ma na przemian ułożone materiały. Jeden pasek ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca natomiast drugi jest ciemniejszy i ogranicza dopływ światła do pomieszczenia. Zmieniając położenie rolety pasy przemieszczają się względem siebie równolegle i kiedy fragmenty przezroczysty i nieprzezroczysty spotkają się ze sobą wtedy roleta zaciemni pomieszczenie.

Efekt ten uzyskuje się w rożnym stopniu i bez konieczności podnoszenia rolety. Roleta może być wyposażona w kasetę oraz prowadnice, które zapewnią jej stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Ogranicza to możliwość kołysania materiału podczas podmuchów wiatru, jak i uchylania okna. Materiał chowany do kasety chroniony jest przed warunkami atmosferycznymi. Zastosowanie prowadnic pozwoli także na lepsze zaciemnienie wnętrza. W ofercie ANWIS występuje cała gama materiałów w rożnych kolorach a tkaniny mogą być  trudno zapalne oraz niepalne oraz posiadają wymagane atesty i są przyjazne alergikom.

Kolory tkanin dzień noc Roleta Impresja 

Kolory tkanin dzień noc

 

Zobacz wszystkie kolory tkanin Dzień - Noc Anwis

 

Rolety SQUID Anwis

Roleta SQUIDSquid to roleta przyklejana bezpośrednio do szyby niczym folia, charakteryzująca się bezinwazyjnym montażem i demontażem. Roletę ta można odklejać i przyklejać wielokrotnie bez jakiegokolwiek wpływu na okno czy szybę jak i sama roletę. Właściwości samoprzylepne nie zużywają się podczas eksploatacji rolety. Jest ona odporna na wilgoć, promienie słoneczne, wysoka temperaturę. Wykazuje właściwości antybakteryjne. Dzięki produkcji na wymiar nadaje się do wszystkich typów okien czy przeszkleń. Może być stosowana do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem w pomieszczeniach mieszkalnych, domach jak również w miejscach użyteczności publicznej. 

Transparentna tkanina jest tak skonstruowana, że zapewnia przyciemnienie pomieszczeń chroniąc jednocześnie przed widokiem wnętrza z zewnątrz jednocześnie nie zasłaniając całkowicie widoku z wewnątrz pomieszczenia. Tym samym zapewnia odpowiednie nasłonecznienie a co za tym idzie komfortowe warunki zarówno do pracy jak i odpoczynku. Tkanina po przymocowaniu, swoim wyglądem przypomina lekko mleczną matową lub przydymioną szybę. Roleta w wystroju nie rzuca się w oczy bardziej stanowi jego subtelne dopełnienie.  

 

Roleta materiałowa do okien dachowych

 

Roleta materiałowa dachowa KrakówCiekawym roletą dla osób posiadających domy z poddaszem użytkowym, w których zastosowano okna dachowe jest roleta materiałowa do okien dachowych Anwis.  Roleta dachowa wewnętrzna wyposażona jest w szereg rozwiązań, które sprawiają, że obsługa rolety staje się łatwa. Samohamujący mechanizm, prowadnice boczne i płaska kaseta osłaniająca, możliwość sterowania za pomocą sztycy to tylko niektóre z rozwiązań sprawiających, iż roleta jest bezproblemowa. Roletę można montować w nietypowych oknach nawet takich jak półkola, trapezy czy trójkąty. Nie bez znaczenia jest także ilość wzorów i kolorów do wyboru, która jest ogromna. Roletę można tak skonfigurować aby miała 2 tkaniny w sobie. Jedna może zapewniać odpowiednie zaciemnienie a druga stanowić np. dekoracje pomieszczenia. 

Dzięki temu, decydując się na wybór określonego rozwiązania nie musimy się kierować wyłącznie względami praktycznymi, ale także dekoracyjnymi. Rolety i żaluzje dachowe ANWIS to produkty znajdujące zastosowanie w każdego rodzaju oknach dachowych: drewnianych oraz z PVC. Ich podstawową funkcją jest kontrolowanie ilości wpadającego do wnętrza światła naturalnego, ale dzięki dużemu wyborowi kolorów, wzorów nadadzą również nowoczesny i stylowy wygląd każdemu pomieszczeniu na poddaszu. ​​

 

 

 

Kolory tkanin Anwis

Kolory tkanin anwis

Kolory tkanin anwis

Zobacz wszystkie kolory tkanin Anwis

 

Charakterystyka rolet Anwis

  

  • Sterowanie ręczne lub elektryczne umożliwiające swobodne ustawienie rolety na odpowiedniej wysokości;
  • Brak konieczności podciągania rolety w celu wpuszczenia większej ilości światła (rolety dzień-noc);
  • Child Safety - ochrona przed zaplataniem się dziecka w łańcuszek koralikowy;
  • Ochrona przed refleksami monitorów czy telewizorów w słoneczne dni;
  • Ochrona przed nasłonecznieniem pomieszczeń, dużych powierzchni: witryn okiennych, wnęk, regałów, a także jako ekran projekcyjny.
  • Duży wymiar rolety do 20 m2 dzięki dużej rurze nawojowej  20 m2.
  • Obszerna ilość materiałów i kolorów tkanin do wyboru;
  • Możliwość zastosowania rolet do wszystkich typów okien.
  • Wydłużony okres gwarancji do 36 miesięcy.

 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków