tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Plisy - Rolety Kraków

Plisy

Plisy - wysoka jakość, przystępna cena i zawsze pewny montaż!

Plisy oferujemy w bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów, co pozwala Państwu wybrać plisę pasującą do każdego typu wnętrza, co bezpośrednio wpływa na estetykę domostwa. Funkcjonalność i wygląd naszych plis jest uzyskany, tylko i wyłącznie przy współpracy z najlepszymi producentami, którzy oferują różnorodne wzornictwo, i technologie wykorzystywane w plisie. Plisy to doskonałe uzupełnienie okna oraz charakteru domu.

Plisy - założenia naszej kolekcji:

  • plisy to osłony, które dzięki elastyczności potrafią być dopasowane do każdego okna, czy to o kształcie okręgu, trapezu, a nawet trójkąta!
  • plisy są zamontowywane w takiej pozycji, aby pracowały pionowo oraz horyzontalnie.
  • wykorzystywane są jako typ osłony dla ogrodów zimowych, a nawet świetlików,
  • sterowanie plis odbywa się w różnych kategoriach, czy to od dołu do góry lub odwrotnie. W tego typu systemach umożliwiamy połączenie 2 różnych plis, co stanowi niesamowity aspekt estetyczny,
  • plisę możemy zatrzymywać na dowolnych wysokościach okna,
  • kolekcja plis oferowanych przez naszą firmę jest stale powiększana.

Plisy, wykonywane na wymiar, zamówienie klienta są istotą idealnego produktu, oferowanego przez naszą firmę, gdzie ucieszą nawet najbardziej wymagające oko.
Jako rzetelna firma oferujemy montaż i doradztwo w kwestiach estetyczno - technicznych.

 

Dla kogo plisy?

Plisy to produkt, który cieszy się wielkim uznaniem, ze względu na swoją cenę, praktyczność, komfort i estetykę. Zadowolenie klienta jest naszym głównym celem, stąd niska cena i długotrwałość produktu. Oferowane przez naszą firmę plisy, posiadają specjalne zabezpieczenia, uniemożliwiające np. kurzowi - na osiadanie się. Dzięki sznureczkowi lub uchwytowi jesteśmy w stanie manipulować plisą.

Plisy z aluminium

Aluminium, z którego produkowane są nasze plisy, to jakość pochodząca od najlepszych producentów. Plisy aluminiowe są wytrzymalsze od tych wykonanych z tkaniny. Tak samo jak w przypadku zwykłych, możemy je zamontować niemalże wszędzie, czy to w oknach trójkątnych, czy kołowych. Dzięki wysokiej liczbie klientów, oferujemy szeroki zakres produktów o różnorodnej kolorystyce.

 

Plisy Anwis

Firma Masters jako renomowany firma monterska posiada w swojej ofercie także plisy Anwis, które zostały omówiony w osobnym wpisie: Żaluzje Plisowane Anwis Kraków.

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków