tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Rolety Dzień Noc w Kasecie Kraków - Rolety Kraków

Rolety Dzień Noc w Kasecie Kraków

Rolety dzień-noc to roleta w kasecie, która pozwala regulować w precyzyjny sposób ilość światła docierającego z zewnątrz do pomieszczenia. Istnieje za pomocą rolety dzień całkowicie naświetlić pomieszczenie lub jak potrzeba całkowicie je zaciemnić. W związku z budową w pasy nazywana jest także roletą zebrą. Roleta dzień noc w kasecie wyposażona jest w kasetę, w której środku znajduje się rurka obciążająca wykonana z aluminium.

Rolety dzień noc kolory kaset

Kaseta dostępna jest w kolorach: białym, brązowym, złoty dąb, orzech, mahoń, a więc istnieje możliwość doboru koloru rolety i jej kasety do praktycznie każdego koloru okna. Piękny, delikatny kształt i dobrany kolor sprawia, że po zamontowaniu staje się integralną częścią okna i nie jest bardzo widoczna. Malowanie proszkowe sprawia, że kolory nie płowieją i zawsze wyglądają jak nowe.

Rolety dzień noc kolory

Rolety dzień noc kolory

Rolety dzień noc bahama

 

Rolety dzień noc Bahama

Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

 

Rolety dzień noc w kasecie produkowane są z prowadnicami. Prowadnice wykonane są z wysokiej jakości PCV. Nie zmieniają koloru i łatwo je dociąć na wymiar. Montowane za pomocą silnej taśmy dwustronnej do okna i powodują utrzymanie tkaniny na szybie nawet przy uchylonym oknie. Prowadnice dobieramy do koloru okna, więc są praktycznie niewidoczne.

 

Rolety dzień noc cennik

Ceny rolet dzień noc w kasecie zaczynają się o 85 zł. Aby wycenić roletę na konkretny wymiar prosimy o kontakt

 

Rolety dzień noc allegro

Nie produkujemy rolet z chińskich materiałów, tanich zamienników jakich pełno na portalach aukcyjnych czy marketach. Nasze rolety produkowane są tylko z najlepszych materiałów. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Gramatura po ponad 200g/m2, więc są naprawdę grube. Zaciemnienie od ok 15% do 95%, w zależności od koloru.

 

Rolety dzień noc na wymiar

Rolety dzień noc kupuje się na konkretny wymiar. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny konkretnej rolety o podanym wymiarze.

 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków