tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Rolety Dzień Noc w Kasecie Kraków

Rolety dzień-noc to roleta w kasecie, która pozwala regulować w precyzyjny sposób ilość światła docierającego z zewnątrz do pomieszczenia. Istnieje za pomocą rolety dzień całkowicie naświetlić pomieszczenie lub jak potrzeba całkowicie je zaciemnić. W związku z budową w pasy nazywana jest także roletą zebrą. Roleta dzień noc w kasecie wyposażona jest w kasetę, w której środku znajduje się rurka obciążająca wykonana z aluminium.

Rolety dzień noc kolory kaset

Kaseta dostępna jest w kolorach: białym, brązowym, złoty dąb, orzech, mahoń, a więc istnieje możliwość doboru koloru rolety i jej kasety do praktycznie każdego koloru okna. Piękny, delikatny kształt i dobrany kolor sprawia, że po zamontowaniu staje się integralną częścią okna i nie jest bardzo widoczna. Malowanie proszkowe sprawia, że kolory nie płowieją i zawsze wyglądają jak nowe.

Rolety dzień noc kolory

Rolety dzień noc kolory

Rolety dzień noc bahama

 

Rolety dzień noc Bahama

Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

 

Rolety dzień noc w kasecie produkowane są z prowadnicami. Prowadnice wykonane są z wysokiej jakości PCV. Nie zmieniają koloru i łatwo je dociąć na wymiar. Montowane za pomocą silnej taśmy dwustronnej do okna i powodują utrzymanie tkaniny na szybie nawet przy uchylonym oknie. Prowadnice dobieramy do koloru okna, więc są praktycznie niewidoczne.

 

Rolety dzień noc cennik

Ceny rolet dzień noc w kasecie zaczynają się o 85 zł. Aby wycenić roletę na konkretny wymiar prosimy o kontakt

 

Rolety dzień noc allegro

Nie produkujemy rolet z chińskich materiałów, tanich zamienników jakich pełno na portalach aukcyjnych czy marketach. Nasze rolety produkowane są tylko z najlepszych materiałów. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Gramatura po ponad 200g/m2, więc są naprawdę grube. Zaciemnienie od ok 15% do 95%, w zależności od koloru.

 

Rolety dzień noc na wymiar

Rolety dzień noc kupuje się na konkretny wymiar. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny konkretnej rolety o podanym wymiarze.

 

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy