tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Moskitiery Rolowane Poziome

Moskitiery zwijane Kraków to produkty łączące w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z atrakcyjną estetyką. Tego typu produkty pozwalają w skuteczny sposób ochronić wnętrze domu przed insektami, pyłami oraz innymi zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz.

Wszystkie projekty są owocem pracy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu cechują się one bezawaryjnością oraz długoletnią trwałością. Tego typu konstrukcje mogą być montowane na wnęce okiennej lub bezpośrednio do ramy okiennej, która znajduje się na zewnątrz pomieszczenia.

W okresach, kiedy nie istnieje konieczność ochrony domu przed insektami siatkę można zwinąć w aluminiową kasetkę, dzięki mechanizmowi sprężynowemu lub łańcuszkowi. Dzięki temu każdy klient może korzystać z dobrodziejstw tych konstrukcji tylko w okresach, kiedy jest to rzeczywiście potrzebne.

Moskitiery zwijane Kraków umożliwiają błogi relaks w zaciszu własnego domu z regularnym dopływem świeżego powtarza bez względu na porę dnia oraz roku. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfortowe oraz nowoczesne rozwiązania.

Moskitiera zwijana pozioma

 Moskitiera Zwijana Vertica

  • mechanizm sprężynowy,
  • zamykanie za pomocą taśmy magnetycznej,
  • dwie prowadnice górna oraz dolna o wymiarach: 18 x 35 mm,
  • maksymalna szerokość L to 140 cm
profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy