tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Moskitiery Ramkowe

Moskitiery ramkowe to konstrukcje skutecznie zabezpieczające wnętrze naszego domu przed owadami, insektami, pyłami oraz innymi zabrudzeniami. Trwałe i atrakcyjne wizualnie ramki tych produktów mogą być montowane do każdego rodzaju okien. Moskitiery przytwierdza się do ościeżnicy, co umożliwia swobodne otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery. Zapewniają one ochronę przeciw insektom, dzięki czemu poprawią komfort codziennego życia oraz umożliwiają relaks przy szeroko otwartym oknie niezależnie od pory dnia, czy nocy.

Szybki i bezinwazyjny montaż i demontaż sprawia, że moskitiery ramkowe są niezwykle łatwe do utrzymania w nienagannej czystości. Regularne zabiegi konserwacyjne pozwolą cieszyć się tymi produktami przez długie lata. To doskonała propozycja dla osób ceniących proste i niezawodne rozwiązania.

Moskitiera ramkowa

Siatka, której używa się w procesie produkcji wykonana jest z włókna szklanego pokrytego PCV. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów moskitiery ramkowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych.

 

Tego typu projekty wykonywane są w różnorodnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy klient bez trudu odnajdzie model pasujący do stylistyki całego budynku.

Moskitiera Ramkowa Kraków

Moskitiery ramkowe to:

 

  • skuteczna ochrona przed insektami,
  • prosty i bezawaryjny montaż dzięki specjalnym zaczepom,
  • nadaje się do okien ze skrzydłem cofniętym oraz zlicowanym w stosunku do ramy,
  • szybki demontaż,
  • siatka odporna na zjawiska atmosferyczne,
  • ramka aluminiowa
profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy