tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Markizy dachowe

Markizy dachowe służą do zacienienia wnętrza przeszklonych obiektów, które przy braku osłon zbytnio nagrzewają się. Markizy chronią przed upałem i jaskrawym światłem słonecznym wpadającym wprost przez szklane osłony.

Nasze markizy dachowe w porównaniu do innych propozycji dostępnych na rynku wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, bezawaryjnością oraz nienaganną estetyką. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów a nasz montaż markiz dachowych jest bezbłędny i ceniony już od blisko 20 lat. Markizy dachowe mogą byc otwierane ręcznie lub elektronicznie za pomocą pilota.

 

 

Markiza Airomatic

Airomatic to specjalistyczna markiza stosowana do zacieniania przestrzeni szklanych w ogrodach zimowych, świetlików dachowych, szklanych dachów oraz innych przestrzeni oszklonych. Jest to rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku małych i średnich powierzchni.

Markiza Airomatic Kraków jest wyposażona w samonośną, elegancką, zaokrągloną kasetę wykonaną z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest ona w stanie zadowolić klientów o nawet najbardziej wygórowanych oczekiwaniach.  Konstrukcja ta może zostać również dostosowana do przeszkleń szczytowych.

Bogata gama faktur i kolorów oferowanych tkanin pozwoli dostosować projekt do indywidualnej stylistyki budynku. Markiza Airomatic Kraków to ukoronowanie najnowszych technologii w zakresie systemów osłonowych przestrzeni szklanych. Na specjalne życzenie klienta konstrukcja ta może zostać wyposażona w automatykę pogodową.

 Markiza Airomatic

Posiadamy w sprzedaży następujące markizy typu Airomatic:

 

Airomatic PS4000

 

Szerokość od 85 do 400 cm Wysięg (długość prowadnic): Od 100 cm do 400 cm Montowane są z boku do wnęki lub do podkonstrukcji za pośrednictwem wsporników montażowych.

 

Airomatic PS4500

Szerokość: od 85 do 550 cm Wysięg (długość prowadnic): od 100 cm do 600 cm Montowane są z boku do wnęki lub do podkonstrukcji za pośrednictwem wsporników montażowych.

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy