tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Tanie Napędy Elektryczne do Żaluzji

Żaluzje to rodzaj osłon, które są stosowane przede wszystkim w celu regulacji nasłonecznienia wnętrza naszego domu. Oprócz tej powszechnie znanej funkcji tego typu produkty mogą również służyć do kontrolowania temperatury pomieszczenia oraz symulować obecność właścicieli danej nieruchomości. Nowoczesne osłony są wyposażone w zautomatyzowane systemy , które znacznie podnoszą komfort ich użytkowania. 

Dzięki tym inteligentnym technologiom proces podnoszenia i opuszczania żaluzji może odbywać się bez konieczności podchodzenia do okna. Opiera się on bowiem na sterowaniu i obsługiwaniu osłon przy pomocy pilota lub specjalnego włącznika. Wbrew pozorom takie komfortowe rozwiązania wcale nie muszą rujnować stanu naszego domowego budżetu. 

Na rynku dostępne są projekty wyposażone w tanie napędy elektryczne do żaluzji, które charakteryzują się wysoką jakością oraz bezawaryjnością. Każdy tego typu silnik jest efektem pracy specjalistów w dziedzinie najnowszych technologii, dzięki czemu produkty te są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

 

To doskonała propozycja dla osób ceniących najwyższy komfort, funkcjonalność, niezawodność oraz rozsądną cenę. Tanie napędy elektryczne do żaluzji dzięki precyzyjnemu wykonaniu będą inwestycją służącą klientom przez długie lata.

 

VARIOTEC

 Napęd do Żaluzji Vatiotec

  • Sterownik do żaluzji grupowy przewodowy lub indywidualny
  • Zasilanie: 230V
  • Sygnały wyjściowe: silnik 230V lub sterownik grupy
  • Sygnały wejściowe: wejście sterowania grupowego

 

COMBIO 868 JA PULSE

 Napęd do Żaluzji Combio PulseNapęd do Żaluzji Combio 686 Ja Pulse

  • Odbiornik zdalnego sterowania do żaluzji
  • Zasilanie: 230V
  • Sygnały wyjściowe: silnik 230V
  • Sygnały wejściowe: Elero Radio System bidirectional 868MHz

 

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy