tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Tanie Napędy Elektryczne do Rolet

Roleta zewnętrzna jest urządzeniem, które działanie oparte jest na nawijaniu ruchomo połączonych elementów na wałek nawojowy. Wśród modeli dostępnych na rynku możemy wyróżnić wersje okienne, garażowe i przemysłowe. W zależności od indywidualnych życzeń klienta takie projekty mogą zostać zamontowane na elewacji budynku, w wersji fasadowej, naokiennej, nadprożowej  lub jako systemy zintegrowane.

 

Największy komfort użytkowania zapewniają rolety z nowoczesnymi silnikami elektrycznymi, które są ucieleśnieniem nowatorskich technologii. Wbrew pozorom takie udogodnienia wcale nie muszą rujnować naszego budżetu domowego.

 

W sprzedaży dostępne są tanie napędy elektryczne do rolet Kraków, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Każdy projekt powstaje w oparciu o wysokiej jakości materiały oraz przy współpracy specjalistów z zakresie nowoczesnych technologii. Sterowanie roletami przy wykorzystani takich systemów odbywa się przy pomocy przełączników lub pilota, dzięki czemu takie projekty gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

 

Tanie napędy elektryczne do rolet Kraków to doskonała propozycja dla osób ceniących funkcjonalność oraz nowoczesność, a także troszczą się o kondycję domowego budżetu.

 

Silnik AXIS NeoM do rolet VERANDA

Silnik do roletSilnik do Rolet Axis Neo M

  • mechaniczne krańcówki

 

Silnik do rolet RATIO

Silnik do rolet Ratio

  • Silnik NICE AXIS = NeoPlus 8 lub 15/16
  • do systemów 120, 125, 103, 90, XXL, XL, Markizoleta, ZIIIP
profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy