tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Tanie Markizy Koszowe Kraków

Markizy koszowe to konstrukcje montowane głównie na sklepach, kawiarniach, restauracjach oraz hotelach. Ich głównym zadaniem jest ochrona przeciwko nadmiernemu promieniowaniu oraz niewielkimi opadami. Jednakże takie konstrukcje często pełnią również funkcję dekoracyjną i reklamową.

Na powierzchni zadaszenia na życzenie klienta może zostać umieszczony specjalny wzór graficzny lub napis reprezentujący daną działalność usługowo-handlową. Ich konstrukcja umożliwia nadanie im dowolnej formy, dlatego tanie markizy koszowe Karków mogą zostać zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i życzeniami klienta.

Markizy koszowe

Tanie markizy kosztowe Kraków: Kształty

Markizy Koszowe

Różnorodne kształty, bogata kolorystyka oraz zróżnicowany sposób wykończenia sprawia, że zadaszenia te mogą zostać dostosowane do stylistyki całego budynku. Dzięki temu mogą się stać one jego naczelnym elementem dekoracyjnym. Poszycie konstrukcji wykonywane jest z odpornych na płowienie materiałów, dzięki czemu tanie markizy koszowe Kraków pozostaną w nienagannym stanie przez długi czas.

Proponowane przez nas konstrukcje to połączenie najwyższej jakości z rozsądną ceną, która nie nadszarpie znacznie budżetu. Tego typu zadaszenie umieszczone nad wejściem do sklepu, kawiarni, czy restauracji, stanie się główną wizytówką naszego lokalu.

 

Najtańsze markizy koszowe to markizy przeznaczone nad wejście do sklepów. Stanowią świetną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi oraz dodatkowo mogą pełnić funkcję szyldu reklamowego.

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy