tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Sklep z Żaluzjami Kraków - Rolety Kraków

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

Plisy Anwis Masters KrakówJednym z ciekawszych rozwiązań zaciemniających pomieszczenia są żaluzje plisowane, które potocznie określane jako "plisy". Umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, wielokąty, półkola) i rozmieszczeniu. Mogą przysłaniać okna całkowicie lub tylko jego fragmenty. Plisy Anwis mogą być obsługiwane za pomocą uchwytów zlokalizowanych na górnej i dolnej rynnie sterującej. Popularne są również systemy, które wykorzystują sznurek oraz łańcuszek koralikowy. W firmie Anwis w pełni bezpieczny w stosunku do dzieci (ochrona przed zaplątaniem się dziecka). Dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania oferujemy plisy wyposażone w mechanizm sprężynowy lub elektryczny. Wśród zalet produktu należy wymienić choćby płynne sterowanie czy możliwość precyzyjnego zatrzymania osłony w dowolnym położeniu. Szeroka gama materiałów: transparentnych, półprzezroczystych i zaciemniających pozwoli dopasować osłonę do funkcji pomieszczenia natomiast możliwość stosowania dwóch różnych tkanin jeszcze bardziej zwiększy możliwości adaptacyjne żaluzji do konkretnego pomieszczenia.

 

 

Plisy do okien dachowych Anwis

Firma ANWIS posiada szeroką ofertę systemów żaluzji plisowanych. Różnią się one między sobą przede wszystkim sposobem sterowania oraz miejscem montażu. Plisami można sterować za pomocą uchwytów, sznurków, korby lub za pomocą pilota. Ze względu na miejsce montażu żaluzji plisowanej warto zwrócić uwagę na typ zastosowanego systemu. Do okien dachowych najlepiej zastosować żaluzje z „podwójnymi prowadzeniem linkowym” lub z prowadnicami (system DF komfort).

 

Plisy do ogrodów zimowych Anwis

W ogrodach zimowych, doskonale sprawdzi się system ANWIS PL wyposażony w nierdzewne linki stalowe w otulinie odpornej na promienie UV. Plisy ANWIS PL mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej, przez ukośną, aż do poziomej. Ten system sterowania idealnie pracuje w oknach uchylnych, dachowych i usytuowanych poziomo. Tkanina jest stabilnie utrzymywana blisko szyby, więc nie ugina się (nie łódkuje) pośrodku swojej szerokości.

 

Żaluzja Evie

​Wyrazisty, harmonijkowy układ tkanin, najnowsze wzornictwo i kolory. Prosta i wygodna obsługa. Stworzona do dekoracji i ochrony pomieszczeń przed słońcem to jedna z najnowszych żaluzji Anwis.Żaluzja Evie Anwis

  

 W kolekcji żaluzji plisowanych ANWIS znajduje się ponad 550 tkanin, które pozwalają na dopasowanie żaluzji do wnętrza każdego pomieszczenia. W kolekcji znajdują się ponadto tkaniny transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające. Plisy te to ciekawa alternatywa dla klasycznych osłon okiennych. Poza ochroną wnętrza przed słońcem, ozdobią każdą domową przestrzeń. Plisa Evie to modny i praktyczny sposób na aranżację okien. Plisa Evie może być montowana, m. in. na listwach przy-szybowych, dzięki czemu zapewnia wygodny dostęp do okien i drzwi. W zależności od upodobań, zmiana położenia osłony może odbywać się przy użyciu jednego lub dwóch uchwytów, mocowanych na ruchomej rynnie. Wybierając żaluzję plisowaną Evie do wyboru są aż trzy sposoby sterowania. Pierwszy z nich umożliwia sterowanie plisą za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna (mocowana na stałe) pozostaje nieruchoma. Drugi to system system z dwoma ruchomymi rynnami (górną i dolną). Żaluzja plisowana może wówczas przesłonić dowolny fragment okna, np. tworząc w nim zazdrostkę. Osoby lubiące częste metamorfozy wnętrz z pewnością docenią plisę Evie, która pozwala na wybranie dwóch tkanin w jednym systemie. W tym przypadku można na przykład wybrać materiał transparentny na dzień i zaciemniający na noc. 

 

 Kolory tkanin żaluzji plisowanych Anwis

 Kolory tkanin plis Anwis Masters

Kolory tkanin plis Anwis Masters

Kolory tkanin plis Anwis

Kolory tkanin żaluzji plisowanych Anwis

 

Zobacz wszystkie kolory tkanin żaluzji plisowanych Anwis

Charakterystyka żaluzji Anwis

 • mała powierzchnia przysłaniająca okno przy podniesionej żaluzji;
 • możliwość stosowania 2 różnych tkanin;
 • samohamujący mechanizm sterujący, który pozwala ustawić żaluzje na dowolnej wysokości;
 • płynna praca;
 • mechanizm Child Safety – zapobiegający tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym;
 • 36 miesięcy gwarancji.

 

Żaluzje Masters AnwisŻaluzje drewniane ANWIS są jedynymi osłonami okiennymi wykonanymi z naturalnych elementów. Bazą żaluzji są lamele wykonane w 100% z drewna. Tak wykonana żaluzja ANWIS daje piękny efekt dekoracyjny. Bogata kolorystyka oferowanych osłon oraz ich wysoka jakość wykonania sprawiają, że zarówno wnętrza domów, jak i mieszkań czy pomieszczeń biurowych zyskują jedyny w swoim rodzaju klimat. Należy podkreślić, że w porównaniu do tradycyjnych sztucznych żaluzji nie oszpecają wnętrza, lecz stają się jego przepiękną dekoracją. Oczywiście nie można także pominąć funkcji jakie pełnią, czyli ochrony przed zbytnim nagrzewaniem się pomieszczeń, zapewnieniem cyrkulacji powietrza czy też zaciemnieniem wnętrza. Wyróżnia je od innych osłon okiennych fakt iż nadają każdemu wnętrzu rys niepowtarzalności i oryginalności, bowiem pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz gdzie stanowią subtelną dekorację jak i do pomieszczeń klasycznych podkreślając ich elegancję.  Tak szerokie spektrum działania spowodowane jest bogatą ofertą Żaluzji Anwis. Żaluzje dostępne są bowiem w kolorach: od bieli, poprzez subtelne szarości, po głębokie brązy oraz zdecydowaną czerń. Sprawia to, że każdy znajdzie produkt odpowiadający przyjętej estetyce.

 

Żaluzje drewniane ANWIS na wymiar ‎

Żaluzje firmy ANWIS są produkowane pod dokładny wymiar okna. Do wytwarzania lamel żaluzji drewnianych wykorzystuje się egzotyczne drewno basswood oraz abachi. Szerokość pojedynczej lameli wynosząca, w zależności od modelu, 25 mm, 50 mm oraz 70 mm sprawia, że każdy dobierze odpowiednie rozwiązanie w zależności od pożądanego efektu. Bez problemu idzie przysłonić zarówno małe okno, wnękę, witrynę czy duże przeszklenie w biurowcu. Dostępne są również rozwiązania do okien o nietypowych kształtach.

 

​Żaluzje drewniane ANWIS budowa


Anwis
Istotnym elementem żaluzji jest drabinka. Utrzymuje ona lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. Drabinka występuje w dwóch wariantach tekstylnej oraz sznurkowej. W formie tekstylnej taśmy są wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza natomiast wersja sznurkowa jest minimalistyczna - praktycznie sznurki są niewidoczne. Drabinka występuje w kilku szerokościach 10, 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować. Na charakter żaluzji wpływają także inne, odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe, takie jak: pokrętło, obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej.

 

 

Kolory żaluzji drewnianych ANWIS 

Ze względu na zastosowane materiały naturalne, a także elementy wykończeniowe, żaluzje tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Unikalne wzory oraz odcienie egzotycznego drewna i bambusa, jakie ułożyła sama natura, pozwolą zaprojektować niebanalną, elegancką przestrzeń. Bogaty wybór kolorystyczny lamel drewnianych i bambusowych oraz funkcjonalność czyni żaluzje poziome bardzo interesującym elementem wykończenia okien i dekoracji wnętrz.

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Zobacz wszystkie kolory żaluzji bambusowych

​Rozmiar lameli drewnianych ANWIS 


Drewniane osłony okienne ANWIS występują w różnych rozmiarach lamel. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania ich do wielkości i rodzaju okna. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w stalowe linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 70 mm zalecane są do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe czy witryny. W ofercie dostępne są również rozwiązania do okien o nietypowych kształtach.Żaluzje drewniane ANWIS

 

Sterowanie i montaż żaluzji drewnianych ANWIS

 

W zależności od zastosowanego rozwiązania, żaluzje drewniane mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Steruje się nimi w sposób ręczny lub można zastosować napęd elektryczny. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy: żaluzje montowane są w budynku o dużej powierzchnia rozmieszczenie okien uniemożliwia zastosowanie patyka, sznurka lub łańcuszka koralikowego albo ciężar lamel zmniejsza komfort ręcznego podnoszenia i opuszczania osłony.

 
 

Pozostałe cechy żaluzji:

 • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji.
 • Zastosowane materiały naturalne – listwy z egzotycznego drewna (abachi, basswood) oraz bambusa
 • Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, komfortowe użytkowanie produktu.
 • Szeroka kolekcja kolorystyczna zarówno w żaluzjach drewnianych, jak i bambusowych.
 • Żaluzje drewniane XL – szerokość max do 3600 mm.
 • Żaluzja drew. 70 mm minimalna szer.- 450 mm maksymalna szer.- 2900 mm minimalna wys.- 300 mm maksymalna wys.- 3600 mm
 • Szeroka kolekcja kolorystyczna zarówno w żaluzjach drewnianych, jak i bambusowych.
 • Zabezpieczenia Child Safety – zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym.
 • 36 miesięcy gwarancji.

Żaluzje Anwis Kraków

 

Żaluzje Bambusowe
Żaluzje Bambusowe

Żaluzje Masters Bambusowe AnwisŻaluzje bambusowe ANWIS są jedynymi osłonami okiennymi wykonanymi z naturalnych elementów. Bazą żaluzji są lamele wykonane w 100% z bambusa. Tak wykonana żaluzja ANWIS daje piękny efekt dekoracyjny. Bogata kolorystyka oferowanych osłon oraz ich wysoka jakość wykonania sprawiają, że zarówno wnętrza domów, jak i mieszkań czy pomieszczeń biurowych zyskują jedyny w swoim rodzaju klimat. Należy podkreślić, że w porównaniu do tradycyjnych sztucznych żaluzji nie oszpecają wnętrza, lecz stają się jego przepiękną dekoracją. Oczywiście nie można także pominąć funkcji jakie pełnią, czyli ochrony przed zbytnim nagrzewaniem się pomieszczeń, zapewnieniem cyrkulacji powietrza czy też zaciemnieniem wnętrza. Wyróżnia je od innych osłon okiennych fakt, iż nadają każdemu wnętrzu rys niepowtarzalności i oryginalności, bowiem pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz gdzie stanowią subtelną dekorację jak i do pomieszczeń klasycznych podkreślając ich elegancję.  Tak szerokie spektrum działania spowodowane jest bogatą ofertą Żaluzji Anwis. Żaluzje dostępne są bowiem w kolorach: od bieli, poprzez subtelne szarości, po głębokie brązy oraz zdecydowaną czerń. Sprawia to, że każdy znajdzie produkt odpowiadający przyjętej estetyce.

 

Żaluzje drewniane ANWIS na wymiar ‎

Żaluzje firmy ANWIS są produkowane pod dokładny wymiar okna. Do wytwarzania lamel żaluzji drewnianych wykorzystuje się odpowiednio przygotowanego bambusa. Szerokość pojedynczej lameli wynosząca, w zależności od modelu, 25 mm, 50 mm oraz 70 mm sprawia, że każdy dobierze odpowiednie rozwiązanie w zależności od pożądanego efektu. Bez problemu idzie przysłonić zarówno małe okno, wnękę, witrynę czy duże przeszklenie w biurowcu. Dostępne są również rozwiązania do okien o nietypowych kształtach.

 

​Żaluzje drewniane ANWIS budowa


Anwis
Istotnym elementem żaluzji jest drabinka. Utrzymuje ona lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. Drabinka występuje w dwóch wariantach tekstylnej oraz sznurkowej. W formie tekstylnej taśmy są wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza natomiast wersja sznurkowa jest minimalistyczna - praktycznie sznurki są niewidoczne. Drabinka występuje w kilku szerokościach 10, 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lamel lub z nim kontrastować. Na charakter żaluzji wpływają także inne, odpowiednio dobrane elementy wykończeniowe, takie jak: pokrętło, obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej.

 

 

Kolory żaluzji drewnianych ANWIS 

Ze względu na zastosowane materiały naturalne, a także elementy wykończeniowe, żaluzje tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Unikalne wzory oraz odcienie egzotycznego drewna i bambusa, jakie ułożyła sama natura, pozwolą zaprojektować niebanalną, elegancką przestrzeń. Bogaty wybór kolorystyczny lamel drewnianych i bambusowych oraz funkcjonalność czyni żaluzje poziome bardzo interesującym elementem wykończenia okien i dekoracji wnętrz.

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Kolory Żaluzji Anwis Masters Kraków

Zobacz wszystkie kolory żaluzji bambusowych

​Rozmiar lameli bambusowych ANWIS 


Drewniane osłony okienne ANWIS występują w różnych rozmiarach lamel. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania ich do wielkości i rodzaju okna. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w stalowe linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 70 mm zalecane są do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe czy witryny. W ofercie dostępne są również rozwiązania do okien o nietypowych kształtach.Żaluzje drewniane ANWIS

 

Sterowanie i montaż żaluzji bambusowych ANWIS

 

W zależności od zastosowanego rozwiązania, żaluzje drewniane mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Steruje się nimi w sposób ręczny lub można zastosować napęd elektryczny. Drugi typ sterowania może okazać się szczególnie pomocny, gdy: żaluzje montowane są w budynku o dużej powierzchnia rozmieszczenie okien uniemożliwia zastosowanie patyka, sznurka lub łańcuszka koralikowego albo ciężar lamel zmniejsza komfort ręcznego podnoszenia i opuszczania osłony.

 
 

Pozostałe cechy żaluzji:

 • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji.
 • Zastosowane materiały naturalne – listwy z egzotycznego drewna (abachi, basswood) oraz bambusa
 • Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, komfortowe użytkowanie produktu.
 • Szeroka kolekcja kolorystyczna zarówno w żaluzjach drewnianych, jak i bambusowych.
 • Żaluzje drewniane XL – szerokość max do 3600 mm.
 • Żaluzja drew. 70 mm minimalna szer.- 450 mm maksymalna szer.- 2900 mm minimalna wys.- 300 mm maksymalna wys.- 3600 mm
 • Szeroka kolekcja kolorystyczna zarówno w żaluzjach drewnianych, jak i bambusowych.
 • Zabezpieczenia Child Safety – zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym.
 • 36 miesięcy gwarancji.

Żaluzje Anwis Kraków

 

Żaluzje Plisowane
Żaluzje Plisowane

Żaluzje plisowane czyli plisy to rodzaj żaluzji, które dodatkowo posiadają materiał jako osłonę. Ich zaletą jest elegancki wygląd ochrona przed nasłonecznieniem oraz wysoką temperaturą. Plisy pokryte są specjalną powłoką, dzięki której nie przepuszczają do mieszkania ciepła w porównaniu do zwykłych żaluzji. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu. Mogą być montowane w dowolnej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej. Do okien dachowych przeznaczone są specjalne plisy, umożliwiające montaż osłony w taki sposób, by przylegała ona do okna.

Sterowanie plisami odbywa się ręcznie za pomocą łańcuszka, sznurka, specjalnego uchwytu lub automatycznie – za pomocą pilota lub przełącznika klawiszowego. Kolejną zaletą żaluzji plisowanych jest bogata oferta tkanin, które oferuje nasza firma.

Żaluzje plisowane na plafony

Plisy mogą być również stosowane, jako przesłony plafonów, jako dekoracja.

 

Żaluzje plisowane do ogrodów zimowych

Plisa nadaje się także do Ogrodów Zimowych. W tego typu plisach wykorzystuje się prowadnice najwyższej jakości, dzięki czemu są one niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu.

 

Żaluzje plisowane w prowadnicach - Żaluzje plisowane do okien dachowych 

Żaluzje plisowane do okien dachowych posiadają prowadnice, dzięki czemu nie odstają od okien.

Żaluzja Plisowana Okno Dachowe

 

 • Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych drewnianych oraz z PVC,
 • Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości,
 • Ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym oraz płaskiej kasecie osłaniającej,
 • Płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie,
 • Łączenie ultradźwiękowe prowadników z tkaniną, zabezpiecza ją przed wypadaniem z prowadnic bocznych,
 • Możliwość sterowania roletą na różnych wysokościach za pomocą sztycy,
 • Bogata kolekcja wzorów i kolorów materiałów oraz detali wykończeniowych,
 • Możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań np. dwie tkaniny w jednym systemie montowane na jednym oknie.

 

Żaluzje Plisowane Podwójne - Duo PLISY - MONTAŻ

Duo Plisy

Duo Plisy to żaluzje z podwójne - dwie żaluzje z materiałem w jednej. Konstrukcja podwójna sprawia, że zaciemnienie pokoju jest jeszcze bardziej skuteczne. Montuje się je wszędzie tam gdzie pojedyncze plisy nie dają satysfakcjonującego efektu zaciemnienia (na bardzo jasne pokoje).

 

Żaluzje plisowane Anwis

żaluzje plisowane plisy zostały omówione w osobnym wpisie: Plisy Anwis.

Żaluzje fasadowe
Żaluzje fasadowe

 

Jakie zalety niosą ze sobą żaluzje fasadowe?

Głównym zadaniem żaluzji fasadowych jest ochrona przed promieniami słonecznymi, wpadającymi do wnętrza domu. Efektywnie chronią przed nadmiernym nagrzaniem, blaknięciem obiektów znajdujących się w domu, czy nadają wnętrzu inny charakter. Listwy będące główną częścią żaluzji fasadowych posiadają funkcje zmiany kąta nachylenia, co sprawia, że możemy dostosować zaciemnienie w danym wnętrzu.

Czytaj więcej: Żaluzje Fasadowe
Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane

Żaluzje Drewniane Kraków

Żaluzje drewniane to szczególny rodzaj żaluzji poziomych. Wykonane są z drewna, dlatego są cięższe od tradycyjnych ale i mocniejsze ale co najwalniejsze stanowią oryginalny element wystroju wnętrz, idealny dla domu i biura. Żaluzja drewniana to także świetna alternatywa dla tradycyjnych zasłon i firanek. Strumień światła jest regulowany przez obrót pionowych lub poziomych listew. Do ich produkcji stosujemy przyjazne środowisku materiały. Dzięki temu łączymy najwyższą jakość z elegancją oraz komfortem użytkowania.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane nadają pomieszczeniu klasycznego, stylowego wyglądu, uroku i niepowtarzalności. Doskonałe do eleganckich wnętrz. Wykonane z naturalnego ekologicznego drewna, żaluzje drewniane dostępne w dwóch szerokościach lameli (50 i 25 mm) oraz kilku kolorach są ozdobą każdego wnętrza.

Żaluzje drewniane - lamel o szerokości 25mm

Żaluzje drewniane - lamel o szerokości 50mm

 

Dlaczego żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane są wykonane z najlepszej jakości drewna renomowanych producentów, co sprawia, że żaluzje posiadają bardzo długi okres swojej przydatności i z tego powodu są wybierane przez miliony Polaków. Produkt, który oferujemy nadaje każdemu pomieszczeniu klasycznego wyglądu, który swoją prostotą i wykończeniem zachwyci każdego. Dodatkowo, swoim wyglądem idealnie pasują do wnętrz eleganckich i prestiżowych, tworząc niepowtarzalny efekt, którego nie da się osiągnąć bez drewna.

Żaluzje z drewna są systemem, który umożliwia regulację natężenia światła w pomieszczeniu, co jest ich wielkim plusem. Można je zamontować na elewacji, suficie bądź przystosowanym do tego skrzydle okiennym. Każda żaluzja jest robiona na wymiar, gdzie są wyrabiane z mistrzowską precyzją (szer. 1mm, wys. 2cm).

Nasz asortyment, dostępny jest w dwóch szerokościach: 25mm oraz 50mm, gdzie każdy materiał posiada inny kolor, pozwalając na dopasowanie do każdego wnętrza. Żaluzje są wykonane z drewna klasycznego lub egzotycznego (np. bambus). W zależności od rodzaju drewna, możemy nadać każdego pomieszczeniu inny, wyjątkowy wygląd, który jest jedynie ograniczony przez naszą wyobraźnię.

Charakterystyka żaluzji drewnianych firmy MASTERS:

 • żaluzje drewniane mają wysoką odporność na uderzenia mechaniczne
 • odporność na wysoką temperaturę
 • możliwość regulacji natężenia światła
 • drewno nie ulega degeneracji
 • drewno nie posiada sęków, tym samym oferując większą wytrzymałość
 • możliwość wybrania rodzaju drewna
 • żaluzje te idealnie dopasowują się do każdego wnętrza
 • dostępność dwóch szerokości: 25mm oraz 50mm.

 

Żaluzje drewniane firmy Anwis

Żaluzje firmy Anwis zostały opisane szczegółowo opisane na stronie: Żaluzje drewniane Anwis Kraków

 

Żaluzje pionowe
Żaluzje pionowe

ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzje pionowe charakteryzuje:

 • żaluzje pionowe, ze względu na swoją uniwersalność w wyglądzie, są najczęściej wykorzystywane w domach, biurach, a nawet budynkach branży usługowej,
 • lamele są najczęściej wykonane z przeplatanego włókna szklanego lub tkaniny poliestrowej,
 • w szynie aluminiowej są zamontowane specjalne, obrotowe wieszaki, wpływające na funkcjonalność żaluzji,
 • żaluzje umożliwiają sprawną regulację promieni słonecznych, wpadających do środka pomieszczenia,
 • w przypadku żaluzji pionowych, istnieje opcja użycia zmywalnych pasów PCV, wykorzystywanych w szpitalach lub przychodniach,
 • żaluzje pionowe cechują się wysoką klasą odporności na ogień i posiadają odpowiednie atesty, pokazywane na prośbę klienta,
 • dostępna jest mnogość kształtów i kolorów żaluzji

 

Czytaj więcej: Żaluzje Pionowe
Żaluzje poziome
Żaluzje poziome

 

Żaluzje poziome to oryginalny element wystroju wnętrz, idealny dla domu i biura. Żaluzja to także świetna alternatywa dla tradycyjnych zasłon i firanek. Strumień światła jest regulowany przez obrót pionowych lub poziomych listew. Do ich produkcji stosujemy przyjazne środowisku materiały. Dzięki temu łączymy najwyższą jakość z elegancją oraz komfortem użytkowania.

Szczególnym zainteresowaniem wśród żaluzji poziomych w ostatnim czasie cieszą się żaluzje drewniane, dlatego szczególnie na tym typie żaluzji poziomych skupimy się w niniejszym artykule.

Żaluzje poziome klasyczne

 

Żaluzje poziome - charakterystyka:

 • tradycyjna osłona przeciwsłoneczna umożliwiająca regulację ilości wpadającego do pomieszczenia światła,
 • wyposażone w automat umożliwiający precyzyjną regulację konta nachylenia taśmy i dowolne blokowanie sznurka podczas podciągania i opuszczania żaluzji,
 • w wersji z linkami naciągającymi możliwe do stosowania w oknach uchylnych i dachowych,
 • szeroka gama uchwytów, również do montażu bezinwazyjnego na skrzydle okna (bez wiercenia),
 • dostępne w bogatej kolorystyce w dwóch wersjach szerokości taśmy: 16 mm i 25 mm

 

Żaluzje poziome drewniane

Żaluzje drewniane nadają pomieszczeniu klasycznego, stylowego wyglądu, uroku i niepowtarzalności. Doskonałe do eleganckich wnętrz. Wykonane z naturalnego ekologicznego drewna, żaluzje drewniane dostępne w dwóch szerokościach lameli (50 i 25 mm) oraz kilku kolorach są ozdobą każdego wnętrza.

Żaluzje drewniane - lamel o szerokości 25mm

Żaluzje drewniane - lamel o szerokości 50mm

 

Dlaczego żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane są wykonane z najlepszej jakości drewna renomowanych producentów, co sprawia, że żaluzje posiadają bardzo długi okres swojej przydatności i z tego powodu są wybierane przez miliony Polaków. Produkt, który oferujemy nadaje każdemu pomieszczeniu klasycznego wyglądu, który swoją prostotą i wykończeniem zachwyci każdego. Dodatkowo, swoim wyglądem idealnie pasują do wnętrz eleganckich i prestiżowych, tworząc niepowtarzalny efekt, którego nie da się osiągnąć bez drewna.

Żaluzje z drewna są systemem, który umożliwia regulację natężenia światła w pomieszczeniu, co jest ich wielkim plusem. Można je zamontować na elewacji, suficie bądź przystosowanym do tego skrzydle okiennym. Każda żaluzja jest robiona na wymiar, gdzie są wyrabiane z mistrzowską precyzją (szer. 1mm, wys. 2cm).

Nasz asortyment, dostępny jest w dwóch szerokościach: 25mm oraz 50mm, gdzie każdy materiał posiada inny kolor, pozwalając na dopasowanie do każdego wnętrza. Żaluzje są wykonane z drewna klasycznego lub egzotycznego (np. bambus). W zależności od rodzaju drewna, możemy nadać każdego pomieszczeniu inny, wyjątkowy wygląd, który jest jedynie ograniczony przez naszą wyobraźnię.

Charakterystyka żaluzji drewnianych firmy MASTERS:

 • żaluzje drewniane mają wysoką odporność na uderzenia mechaniczne
 • odporność na wysoką temperaturę
 • możliwość regulacji natężenia światła
 • drewno nie ulega degeneracji
 • drewno nie posiada sęków, tym samym oferując większą wytrzymałość
 • możliwość wybrania rodzaju drewna
 • żaluzje te idealnie dopasowują się do każdego wnętrza
 • dostępność dwóch szerokości: 25mm oraz 50mm.

 

 

Żaluzje bambusowe Anwis

żaluzje z bambusa zostały omówione szerzej w wpisie: Żaluzje Bambusowe Anwis.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków