tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Plisy Anwis Kraków - Rolety Kraków

Plisy Anwis Kraków

Plisy Anwis Masters KrakówJednym z ciekawszych rozwiązań zaciemniających pomieszczenia są żaluzje plisowane, które potocznie określane jako "plisy". Umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, wielokąty, półkola) i rozmieszczeniu. Mogą przysłaniać okna całkowicie lub tylko jego fragmenty. Plisy Anwis mogą być obsługiwane za pomocą uchwytów zlokalizowanych na górnej i dolnej rynnie sterującej. Popularne są również systemy, które wykorzystują sznurek oraz łańcuszek koralikowy. W firmie Anwis w pełni bezpieczny w stosunku do dzieci (ochrona przed zaplątaniem się dziecka). Dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania oferujemy plisy wyposażone w mechanizm sprężynowy lub elektryczny. Wśród zalet produktu należy wymienić choćby płynne sterowanie czy możliwość precyzyjnego zatrzymania osłony w dowolnym położeniu. Szeroka gama materiałów: transparentnych, półprzezroczystych i zaciemniających pozwoli dopasować osłonę do funkcji pomieszczenia natomiast możliwość stosowania dwóch różnych tkanin jeszcze bardziej zwiększy możliwości adaptacyjne żaluzji do konkretnego pomieszczenia.

 

 

Plisy do okien dachowych Anwis

Firma ANWIS posiada szeroką ofertę systemów żaluzji plisowanych. Różnią się one między sobą przede wszystkim sposobem sterowania oraz miejscem montażu. Plisami można sterować za pomocą uchwytów, sznurków, korby lub za pomocą pilota. Ze względu na miejsce montażu żaluzji plisowanej warto zwrócić uwagę na typ zastosowanego systemu. Do okien dachowych najlepiej zastosować żaluzje z „podwójnymi prowadzeniem linkowym” lub z prowadnicami (system DF komfort).

 

Plisy do ogrodów zimowych Anwis

W ogrodach zimowych, doskonale sprawdzi się system ANWIS PL wyposażony w nierdzewne linki stalowe w otulinie odpornej na promienie UV. Plisy ANWIS PL mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej, przez ukośną, aż do poziomej. Ten system sterowania idealnie pracuje w oknach uchylnych, dachowych i usytuowanych poziomo. Tkanina jest stabilnie utrzymywana blisko szyby, więc nie ugina się (nie łódkuje) pośrodku swojej szerokości.

 

Żaluzja Evie

​Wyrazisty, harmonijkowy układ tkanin, najnowsze wzornictwo i kolory. Prosta i wygodna obsługa. Stworzona do dekoracji i ochrony pomieszczeń przed słońcem to jedna z najnowszych żaluzji Anwis.Żaluzja Evie Anwis

  

 W kolekcji żaluzji plisowanych ANWIS znajduje się ponad 550 tkanin, które pozwalają na dopasowanie żaluzji do wnętrza każdego pomieszczenia. W kolekcji znajdują się ponadto tkaniny transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające. Plisy te to ciekawa alternatywa dla klasycznych osłon okiennych. Poza ochroną wnętrza przed słońcem, ozdobią każdą domową przestrzeń. Plisa Evie to modny i praktyczny sposób na aranżację okien. Plisa Evie może być montowana, m. in. na listwach przy-szybowych, dzięki czemu zapewnia wygodny dostęp do okien i drzwi. W zależności od upodobań, zmiana położenia osłony może odbywać się przy użyciu jednego lub dwóch uchwytów, mocowanych na ruchomej rynnie. Wybierając żaluzję plisowaną Evie do wyboru są aż trzy sposoby sterowania. Pierwszy z nich umożliwia sterowanie plisą za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna (mocowana na stałe) pozostaje nieruchoma. Drugi to system system z dwoma ruchomymi rynnami (górną i dolną). Żaluzja plisowana może wówczas przesłonić dowolny fragment okna, np. tworząc w nim zazdrostkę. Osoby lubiące częste metamorfozy wnętrz z pewnością docenią plisę Evie, która pozwala na wybranie dwóch tkanin w jednym systemie. W tym przypadku można na przykład wybrać materiał transparentny na dzień i zaciemniający na noc. 

 

 Kolory tkanin żaluzji plisowanych Anwis

 Kolory tkanin plis Anwis Masters

Kolory tkanin plis Anwis Masters

Kolory tkanin plis Anwis

Kolory tkanin żaluzji plisowanych Anwis

 

Zobacz wszystkie kolory tkanin żaluzji plisowanych Anwis

Charakterystyka żaluzji Anwis

  • mała powierzchnia przysłaniająca okno przy podniesionej żaluzji;
  • możliwość stosowania 2 różnych tkanin;
  • samohamujący mechanizm sterujący, który pozwala ustawić żaluzje na dowolnej wysokości;
  • płynna praca;
  • mechanizm Child Safety – zapobiegający tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym;
  • 36 miesięcy gwarancji.

 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków