tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Serwis Rolet Zewnętrznych Kraków

Rolety zewnętrzne, jako osłony okien powszechnie znane są od początku XX wieku. Rozwój zewnętrznych konstrukcji osłonowych związany jest z ewolucją, która na przestrzeni lat zaszła w budownictwie. W architekturze coraz bardziej istotną rolę zajmują różnorodne formy przeszklone, które wymagają dodatkowej ochrony nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi, ale również przed aktami wandalizmu. Stosowanie osłon zewnętrznych latem zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia, a zimą wnętrze budynku nie jest podatne na wychłodzenie spowodowane działalnością śniegu i mrozu.

Serwis Rolet Kraków

Współcześnie na rynku oferowanych jest wiele tego typu konstrukcji, wśród których największą popularnością cieszą się rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, a także zewnętrzne rolety wykonane z materiału. Wybór odpowiedniej osłony powinien być dyktowany naszą, indywidualną wrażliwością estetyczną oraz funkcjonalnością.

Rolety zewnętrzne mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w nowym budownictwie, jak i w obiektach już istniejących. Właściwości termoizolacyjne takich konstrukcji pozytywnie wpływają na energooszczędność, chronią użytkowników budynku przed nadmiernym i dokuczliwym hałasem oraz nadmiernym hałasem. Ponadto osłony te utrudniają wstęp do domu niepożądanym gościom, dzięki czemu zwiększają one nasze poczucie bezpieczeństwa. Tego typu konstrukcje z powodzeniem stosowane są w domach prywatnych oraz w lokalach użyteczności publicznej. Sterowanie oferowanym roletami może odbywać się w systemie elektrycznym lub manualnym.

Ze względu na to, że rolety zewnętrzne narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak silny wiatr, czy ulewny deszcz, niekiedy projekty te ulegają awarii. Do takiego stanu rzeczy często przyczyniają się również akty wandalizmu. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji niezwykle ważne jest właściwie i szybkie postępowanie, które pozwoli dokonać naprawy bez generowania dodatkowych kosztów. 

Serwis rolet zewnętrznych Kraków

oferuje firma, które działalność oparta jest na fachowej wiedzy w zakresie technologii osłon zewnętrznych oraz wieloletnim doświadczeniu. Przedsiębiorstwo zatrudnia tylko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie dokonać prawidłowej diagnostyki przyczyny awarii oraz przeprowadzić szybki i skuteczne postępowanie eliminujące usterkę. Firma proponuje m.in. usługi w zakresie wymiany pasków i linek, kół pasowych oraz zwijaczy. Ponadto nasi fachowcy zajmują się udrażnianiem rolet zewnętrznych.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo również usługę wymiany sterowań manualnych osłon okiennych na systemy elektryczne, które w znaczny sposób odnoszą komfort użytkowania. Dzięki znajomości najnowszych osiągnięć w zakresie technologii wszystkie naprawy wykonywane są szybko i sprawnie. Dokładamy wszelkich starań, by eliminacja usterki nie uszczupliła w znaczny sposób Państwa budżetu domowego.

Rolety zewnętrzne to nie tylko funkcjonalna osłona okien, ale również istotny element dekoracyjny budynku, dlatego proces naprawy tego typu urządzeń powinien być powierzany jedynie specjalistom w dziedzinie osłon okiennych. Serwis rolet zewnętrznych Kraków korzysta jedynie ze sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości, dzięki czemu klient ma pewność, że przeprowadzeni naprawy osłony okienne pozostaną w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym przez długie lata.

Oferujemy serwis rolet zewnętrznych w mieście Kraków

 

Najczęściej serwisujemy rolety standardowe, podtynkowe, natynkowe, beclever oraz wzmacniane rks.

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy