tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Rolety Wewnętrzne Kraków

Rolety wewnętrzne to system osłonowy, którego celem jest przede wszystkim ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Innym nie mniej ważnym aspektem jest dekoracja wnętrza pomieszczenia. Rolety zatem chronią przed słońcem i upiększają wystrój wnętrza.

Rolety wewnętrzne dzielą się na:

  • Rolety wolnowiszące - najprostszy system, w którym tkanina jest przyklejana do poprzecznej ułożonej rurki aluminiowej. Rolety te są montowane do sufitu, ściany, a szczególny ich rodzaj - minirolety można zawieszać bezinwazyjnie na ramie okna.

 

  • Rolety w kasecie - to rolety, w których wałek z tkaniną jest estetycznie zabudowany w kasecie wyprodukowanej z PCV lub aluminium. Systemy te odznaczają się zdecydowanie zwiększoną estetyką w stosunku do zwykłych rolet wolnowiszących oraz lepszą ochrona tkaniny np. przed zabrudzeniami.

 

  • Rolety plisowane - wyjątkowo funkcjonalny rodzaj osłon okiennych, ponieważ w plisach można niezależnie podnosić i opuszczać górny i dolny profil rolety. Sprzyja to zwiększonej możliwości decydowania o partii okna, które aktualnie chcemy zasłaniać lub odsłonić.

 

  • Rolety rzymskie - ekskluzywne rolety szczególnie przeznaczone do dekoracji wnętrz. Ich tkanina zamocowana na mechanizmie sznurkowym lub koralikowym podczas podnoszenia jej fałduje się. Owe fałdy (lub bufy w rolecie austriackiej) uchodzą za dodatkowy element dekoracyjny wspomnianego systemu.

 

Rolety Wewnętrzne Elektryczne Kraków

Rolety wewnętrzne tak jak zewnętrze można wyposażyć w systemy elektroniczne. Sterowanie odbywa się poprzez pilota zdalnie a nie ręcznie poprzez korbkę.

 

Szczegóły rolet wewnętrznych można poznać w poszczególnych podstronach: 

 

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy