tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Rolety Okienne Kraków

Okna w pomieszczeniu odgrywają bezsprzecznie bardzo ważną rolę, stanowią one nie tylko źródło światła, ale również, jeśli są umiejętnie zaaranżowane mogą być akcentem dekoracyjnym całego wnętrza. Rolety okienne, znane były już w starożytności, jako skuteczny sposób zasłaniania okien. Współcześnie tego typu produkty nie tylko pozwalają regulować dopływ światła w zależności od aktualnych potrzeb, ale również pełnią funkcję zdobniczą.

 

Rolety okienne wzory

 

Na rynku dostępna jest szeroka gama różnych tkanin i materiałów, dzięki czemu bez trudu można odnaleźć projekt, który doskonale wpisuje się w stylistykę wnętrza. Nowoczesne materiały sprawiają, że rolety są dużo łatwiejsze do utrzymania w nienagannej czystości niż klasyczne zasłony.

 

Jeśli jesteśmy właścicielami domu lub mieszkania, które wyposażone zostały w nietypowe okna za sprawą rolet jego zasłonięcie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 

Rolety okienne o dowolnym wymiarze

 

Proponujemy modele wykonywane na specjalny wymiar, dzięki czemu świetnie sprawdzą się one zarówno w przypadku okien dachowych, jak i skośnych. Zastosowanie najnowszych mechanizmów każdemu klientowi daje gwarancję bezawaryjności oraz odporności na uszkodzenia.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka bardzo atrakcyjnych rolet, dostępnych w naszej firmie:

 

Rolety dzień / noc

Roleta dzień Noc

Rolety dzień / noc w kasecie, której montaż odbywa się do ściany lub profilu okiennego. Wygląd kasety jest nowoczesny i z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza. Ciekawą funkcją kasety jest ochrona tkaniny przed zabrudzeniami. Istnieje możliwość bezinwazyjnego montażu.

Roleta Suita

Roleta Suita

Roleta Suita to nowoczesna roleta w całości przyklejona do okna bez ingerencji w strukturę okienną. Profile rolety są odstępne także w systemie dzień / noc.

Roleta Luisa

Roleta Luisa

Roleta Luisa - istnieje możliwość montażu bezpośrednio do ściany lub do okna. To bardzo lekka roleta okienna montowana z prowadnicami lub bez. Dodatkowo Luisa posiada możliwość montażu napędu elektrycznego!

Roleta Triola 2

 Roleta Triola 2

Roleta Triola 2 - atrakcyjny wygląd i szeroka gama dostępnych wzorów sprawiają, że świetnie wpasowuje się w design pomieszczenia. Może być wyprodukowana w systemie mini lub standardowym.

 

 

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy