tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Rolety Okienne Kraków - Rolety Kraków

Rolety Okienne Kraków

Okna w pomieszczeniu odgrywają bezsprzecznie bardzo ważną rolę, stanowią one nie tylko źródło światła, ale również, jeśli są umiejętnie zaaranżowane mogą być akcentem dekoracyjnym całego wnętrza. Rolety okienne, znane były już w starożytności, jako skuteczny sposób zasłaniania okien. Współcześnie tego typu produkty nie tylko pozwalają regulować dopływ światła w zależności od aktualnych potrzeb, ale również pełnią funkcję zdobniczą.

 

Rolety okienne wzory

 

Na rynku dostępna jest szeroka gama różnych tkanin i materiałów, dzięki czemu bez trudu można odnaleźć projekt, który doskonale wpisuje się w stylistykę wnętrza. Nowoczesne materiały sprawiają, że rolety są dużo łatwiejsze do utrzymania w nienagannej czystości niż klasyczne zasłony.

 

Jeśli jesteśmy właścicielami domu lub mieszkania, które wyposażone zostały w nietypowe okna za sprawą rolet jego zasłonięcie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 

Rolety okienne o dowolnym wymiarze

 

Proponujemy modele wykonywane na specjalny wymiar, dzięki czemu świetnie sprawdzą się one zarówno w przypadku okien dachowych, jak i skośnych. Zastosowanie najnowszych mechanizmów każdemu klientowi daje gwarancję bezawaryjności oraz odporności na uszkodzenia.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka bardzo atrakcyjnych rolet, dostępnych w naszej firmie:

 

Rolety dzień / noc

Roleta dzień Noc

Rolety dzień / noc w kasecie, której montaż odbywa się do ściany lub profilu okiennego. Wygląd kasety jest nowoczesny i z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza. Ciekawą funkcją kasety jest ochrona tkaniny przed zabrudzeniami. Istnieje możliwość bezinwazyjnego montażu.

Roleta Suita

Roleta Suita

Roleta Suita to nowoczesna roleta w całości przyklejona do okna bez ingerencji w strukturę okienną. Profile rolety są odstępne także w systemie dzień / noc.

Roleta Luisa

Roleta Luisa

Roleta Luisa - istnieje możliwość montażu bezpośrednio do ściany lub do okna. To bardzo lekka roleta okienna montowana z prowadnicami lub bez. Dodatkowo Luisa posiada możliwość montażu napędu elektrycznego!

Roleta Triola 2

 Roleta Triola 2

Roleta Triola 2 - atrakcyjny wygląd i szeroka gama dostępnych wzorów sprawiają, że świetnie wpasowuje się w design pomieszczenia. Może być wyprodukowana w systemie mini lub standardowym.

 

 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków