tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Żaluzje Fasadowe - Rolety Kraków

Żaluzje Fasadowe

 

Jakie zalety niosą ze sobą żaluzje fasadowe?

Głównym zadaniem żaluzji fasadowych jest ochrona przed promieniami słonecznymi, wpadającymi do wnętrza domu. Efektywnie chronią przed nadmiernym nagrzaniem, blaknięciem obiektów znajdujących się w domu, czy nadają wnętrzu inny charakter. Listwy będące główną częścią żaluzji fasadowych posiadają funkcje zmiany kąta nachylenia, co sprawia, że możemy dostosować zaciemnienie w danym wnętrzu.

 

Estetyka i funkcjonalność żaluzji fasadowych

Wygląd żaluzji fasadowych jest uzyskiwany na drodze najnowszych technik i pomysłów występujących w Europie, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale również cieszą oko. Nasza firma oferuje dwa typu lameli, pierwszy z nich posiada szerokość równą 80 mm, a jego wygląd przypomina kształtem literkę C. Drugi typ ma szerokość równą 90 mm, i wyglądem przypomina literkę Z. Niewielka waga, konstrukcja, i wytrzymałość produktu jest zawdzięczana materiałom, z których jest wykonana.

Żaluzje fasadowe, które oferujemy posiadają nieliczoną ilość kształtów i kolorów, co sprawia, że dosłownie każdy znajdzie coś dla Siebie. Automatyka żaluzji i napędy w niej występujące jeszcze korzystniej wpływają na funkcjonalność oraz intuicyjność produktu.

 

Trwałość żaluzji fasadowych

Głównym elementem żaluzji fasadowych są ruchome płaskie listwy, wykonane z 0,42 mm specjalnej taśmy aluminiowej. Sama taśma jest przeplatana powłokami lakierniczymi, co bezpośrednio wpływa na odporność żaluzji na czynniki zewnętrzne lub mechaniczne. Prowadnice, mocowniki oraz blachy, które są elementami żaluzji, wpływają na jakość, wytrzymałość i harmonijność produktu. Tego typu elementy są najczęściej wykonane z materiałów będących, w dużym stopniu, odpornych na zjawiska atmosferyczne.

 

Żaluzje fasadowe - zastosowanie

Żaluzje fasadowe spełniają wiele funkcji, aczkolwiek najważniejszą z nich jest przyciemnianie wnętrz. Dodatkowo spełniają funkcje ochrony przed zjawiskami atmosferycznymi, posiadając możliwość zaciemniania, gdzie w dalszym ciągu widok na otoczenie jest w zasięgu wzroku. W przypadku okresu zimowego polepszają warunki termoizolacyjne, co pozwala zaoszczędzić energie.

 

 

Żaluzje Fasadowe Firmy Selt Kraków

Żaluzje Fasadowe firmy SELT ostały opisane w na osobnej stronie: ŻALUZJE FASADOWE SELT.

 
Wybierz rodzaj żaluzji, które Cię interesują:

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków