tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Refleksole Zewnętrzne Kraków - Rolety Kraków

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

Refleksol system XXL został stworzony głównie z myślą o dużych powierzchniach, dlatego tego typu osłony znajdują zastosowanie głównie w przypadku obiektów przemysłowych. W zależności od specyfiki budynku system ten może być stosowany w systemie ściennym, sufitowym lub za pomocą stabilnych uchwytów aluminiowych.

Czytaj więcej: Refleksol XXL
Refleksol 103
Refleksol 103

Refleksol to doskonałe rozwiązanie dla przeszklonych powierzchni pionowych. Tego typu osłona może mieć formę rolety tkaninowej w kasecie lub bez, która wówczas montowana jest na zewnątrz budynku. Refleksol system 103 to roleta materiałowa, która stosowana jest do zaciemniania pomieszczeń. Ten wielofunkcyjny system w zależności od życzenia klientów może zostać wyposażony w profile przeciwwietrzne antywind, system napięcia tkaniny lock lub funkcję pełnego zaciemnienia.

Czytaj więcej: Refleksol 103
Refleksol 90
Refleksol 90

Refleksol 90 to roleta, która znajdzie swoje zastosowanie tam, gdzie system 103 okazał się za duży. W zależności od indywidualnych życzeń klienta tego typu konstrukcje mogą zostać wyposażone w profile przeciwwietrzne antywind oraz funkcję pełnego zaciemniania. Na specjalne życzenie system ten może również być stworzony w systemie samonośnym.

Refleksol system 90 to osłona okienna stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Tego typu osłony łączy w sobie niebanalny design, funkcjonalność oraz trwałość. Dzięki wykorzystaniu tylko najwyższej jakości materiałów osłona te jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych.

 

Czytaj więcej: Refleksol 90
Refleksol 120
Refleksol 120

Refleksol system 120 umożliwia montaż wnękowy, fasadowy lub podtynkowy. Tego typu zasłony wyposażone są w aluminiową kasetę, zakończoną pokrywami bocznymi z odlewów ciśnieniowych, które odpowiadają za jej atrakcyjny wizualnie wygląd. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych prowadnic system ten jest niezwykle łatwy w montażu. W przypadku montażu podtynkowego zaleca się montować refleksol z kasetą kwadratową Dzięki wykorzystaniu tylko najwyższej jakości materiałów tego typu projekty charakteryzują się długoletnią trwałością oraz bezawaryjnością.

  

 

Czytaj więcej: Refleksol 120
Refleksol 90 system
Refleksol 90 system

Refleksol system 90 to roleta, która znajdzie swoje zastosowanie tam, gdzie system 103 okazał się za duży. W zależności od indywidualnych życzeń klienta tego typu konstrukcje mogą zostać wyposażone w profile przeciwwietrzne antywind oraz funkcję pełnego zaciemniania. Na specjalne życzenie system ten może również być stworzony w systemie samonośnym.

Refleksol system 90 to osłona okienna stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Tego typu projekt łączy w sobie niebanalny design, funkcjonalność oraz trwałość. Dzięki wykorzystaniu tylko najwyższej jakości materiałów osłona te jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych.  

Czytaj więcej: Refleksol System 90
Refleksol 76
Refleksol 76

Refleksol system 76 to wysokiej jakości roleta służąca do zaciemniania pomieszczeń. Jej nienaganna forma oraz szereg funkcjonalnych zastosowań sprawia, że model ten cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Osłona ta montowana jest na zewnątrz budynku, co skutecznie wpływa na redukcję ciepła słonecznego, które przedostaje się przez okno.

Czytaj więcej: Refleksol 76
profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków