tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Pergola Arcada

Pergole to nowoczesny, modny i funkcjonalny sposób zacienienia przestrzeni ogrodowej, który cieszy się popularnością zarówno w Polsce, jak i Europie.

 

Pergola Arcada została zaprojektowana z myślą o największe satysfakcji klientów oraz w trosce o najwyższą trwałość oferowanego produktu. Model ten świetnie sprawdza się, jako rodzaj osłony dachów oraz powierzchni pionowych. Dzięki tej unikalnej konstrukcji system Arcada świetnie sprawdza się, jak zabezpieczenie przed słońcem oraz produkt zapewniający pełne poczucie prywatności i intymności.

 

Pergola Arcada wykorzystuje sprężyny gazowe, które zapewniają stałe naprężenie poszycia tkaninowego. Opcjonalnie można zakupić wsporniki montażowe, które umożliwiają postawienie kilku pergoli bok siebie. Ten wyjątkowy projekt świetnie sprawdzi się jako element ogrody prywatnego oraz w lokalach użyteczności publicznej, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, ogródki piwne.

 

Dzięki unikalnej stylistyce, która jest odzwierciedleniem najnowszych trendów w dziedzinie designu pergola Arcada jest w stanie usatysfakcjonować klientów o nawet najbardziej wyrafinowanych gustach.

 

Pergola Arcada Plus

Pergolia Arcada

  • równoczesne zasłonięcia części dachowej i przedniej,
  • naciąg tkaniny za pomocą sprężyn gazowych,
  • zaokrąglona kaseta jest szczelnie domknięta w pozycji zwiniętej,
  • konstrukcja pozwala na wygięcie prowadnic w jeden lub kilka łuków o dowolnym kącie i promieniu (promień minimalny - 350 mm),
  • napęd elektryczny
profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy