tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Panel track Kraków

Panel tracki to rodzaj osłon okiennych, które mogą być stosowane nawet na wyjątkowo dużych powierzchniach, dzięki czemu stanowią one interesującą alternatywę dla popularnych verticali. Takie projekty są połączeniem nowoczesności, najnowszych technologii z tradycją japońskich ścian ruchomych.

 

Sterowanie tymi konstrukcjami odbywa się przy pomocy standardowego sznurka, tak jak w przypadku klasycznych żaluzji. Wbrew pozorom takie projekty nie zawsze są bardzo drogie. Tanie panetraki Kraków to osłony łączące w sobie najwyższą funkcjonalność z nienagannym designem oraz atrakcyjną ceną. Mogą być stosowane w celu osłonięcia okien lub podzielenia przestrzeni wnętrza.

Panel Track Kraków

Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w dużych domach z otwartą przestrzenią, jak również w małych mieszkaniach, w których mogą pełnić funkcję ścianki działowej. Takie przesuwne systemy znajdą również zastosowanie w przestrzeniach publicznych takich jak salony kosmetyczne oraz gabinetach zabiegowych. Tanie paneltraki Kraków to połączenie najnowszych trendów w dziedzinie designu z najwyższą funkcjonalnością.

 

Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości proponowane żaluzje panelowe wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością oraz bezawaryjnością.

 

Montaż panel tracków w Krakowie

Zajmujemy się montażom panel tracków w Krakowie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy