tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Moskitiery Plisowane Kraków

Moskitiery plisowane Kraków to doskonała propozycja dla osób szukających kompleksowej i skutecznej ochrony przed insektami oraz owadami, które szczególnie w okresie letnim lubią wnikać do domów przez otwarte okna. Tego typu modele poza funkcją zabezpieczającą wyróżniają się również elegancka prezencją, bowiem dzięki systemowi plis cały pakiet urządzenia zgrabnie chowa się w prowadnicy.

Moskitiery plisowane Kraków to doskonały projekt adresowany do osób ceniących estetyczny wygląd oraz funkcjonalność i trwałość produktów. Tego typu siaki zabezpieczające mogą być stosowane zarówno  w oknach, jak i drzwiach balkonowych. Precyzja oraz staranność wykonania sprawia, że tego typu produkty przy regularnie przeprowadzanych zabiegach czeszących pozostaną w idealnym stanie przez długie lata.

Moskitiery plisowane Kraków to produkty, które zachwycają funkcjonalnością oraz elegancką formą.

 

Moskitiera plisowana Plisse 20mm i Plisse 16mm

Moskitiera Plisse

Moskitiery te stanowią doskonałe zabezpieczenie przed insektami. Siatki wykonane są ze specjalnego materiału, odpornego na czynniki atmosferyczne. Moskitiery posiadają nowatorskie rozwiązanie pozwalające na całkowite schowanie siatki w słupku prowadnicy.

 

Więcej: Moskitiery

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy