tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Moskitiery na Drzwi Balkonowe - Rolety Kraków

Moskitiery na Drzwi Balkonowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem moskitier okiennych i drzwiowych w tym moskitier balkonowych w Krakowie i okolicach.

Moskitiera drzwiowa z rama aluminiową

Moskitiera drzwiowa na zawiasach balkonowa to brak komarów, pyłów, much w mieszkaniu czy domu. Stanowią także zabezpieczenie przed większymi zwierzętami typu koty, psy, myszy jak są zamknięte pod nieobecność domowników. Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu na zewnątrz drzwi balkonowych plastikowych wykonanych z PCV lub drewna. Moskitiery montuje się do ramy za pomocą zawiasów a po drugiej stronie jest magnes, który powoduje przyleganie drzwi moskitierowych do ramy okna i uniemożliwia ich samoczynne otwarcie.  Drzwi moskitierowe można zdemontować na okres jesienno – zimowy a po zimie ponownie je zamontować - montaż tego typu moskitier jest prosty i szybki.  Maksymalna szerokość drzwi moskitierowych to 130 cm. Maksymalna wysokość natomiast 250 cm. Na środku znajduje się szpros stabilizujący, w którym zamocowana jest klamka. Jeśli moskitiera ma służyć tylko przeciwko owadom, a zwierzęta typu pies kot mają przez nią przechodzić istnieje możliwość wykonania takiego dodatkowego przejścia dla zwierząt. 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków