tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Moskitiery Anwis Kraków - Rolety Kraków

Moskitiery Anwis Kraków

Moskitiera to nic innego jak siatka instalowana w otworach okiennych bądź drzwiowych mającą na celu ochronę przed owadami. Możliwość doboru rodzaju oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji i typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać ją zgodnie z jego przeznaczeniem. Zainstalowanie moskitiery w oknach nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą również komponowały się z zewnętrznym wyglądem obiektów. 


Kolory Moskitier ANWIS 

Kolory Moskitier Anwis

Moskitiery okienne Anwis Kraków

Moskitiery okienne

Jest to moskitiera otwierana, która ma zastosowanie w oknach a montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny okiennej. Wyposażona jest w uchwyty do otwierania a także magnesy, które trzymają moskitierę w pozycji zamkniętej. W komplecie dostarczana jest także uszczelka szczotkowa, która zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się do środka insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykają otwartą moskitierę, podnoszą komfort ich użytkowania.

Moskitiery ramkowe Aanwis Kraków

Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa to moskitiera, którą montuje się do futryny okiennej bez jakiejkolwiek ingerencji w ramę okna przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Moskitiery tego typu polecane są do okien, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Moskitiery drzwiowe Anwis Kraków

Moskitiery drzwiowe

Moskitiera drzwiowa jest de facto moskitierą okienną, z tym że montuje się ja do drzwi. Budowa i właściwości sa identyczne w obu moskitierach, Zatem moskitiera drzwiowa montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyty do otwierania a także magnesy, które trzymają moskitierę w pozycji zamkniętej. W komplecie dostarczana jest także uszczelka szczotkowa, która zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się do środka insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykają otwartą moskitierę.

Moskitiera przesuwna anwis Kraków

Moskitiera Przesuwna

Moskitiera przesuwna jest rodzajem moskitiery drzwiowej z tym, że nie jest otwierana lecz przesuwana w bok. Moskitiera przesuwna bardzo dobrze sprawdza się w drzwiach balkonowych, dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Moskitiera przesuwa się na górnej i dolnej prowadnicy jednotorowej bądź. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery to 2 m x 2,5 m. W swojej ofercie Anwis posiada aż 6 typów moskitiery przesuwnej, w których istnieje dobór prowadnic w zależności od wysokości progu. Pozwala to na doskonałe dopasowanie moskitiery pod kątem jej funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery przesuwne mogą być montowane także do zwykłych okien, bowiem  dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna.

Moskitiery plisowane Anwis Kraków

Moskitiera Plisowana

Moskitiera plisowana zbudowana jest z profilu aluminiowego, do którego chowa sie siatka. Tym samym cała moskitiera zajmuje mało miejsca po jej schowaniu. Moskitiera plisowana jest doskonałym rozwiązaniem do dużych przeszkleń drzwiowych lub okiennych. Modułowa budowa moskitiery pozwala ją składać w system jedno lub dwuskrzydłowy. 

Moskitiery rolowane Anwis Kraków

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane występują w wersji poziomej lub pionowej. Wyposażone są one w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy. Przypominają przypominają rolety tkaninowe, jednak zamiast tkaniny w kasecie znajduje się siatka przeciw insektom. Po rozwinięciu siatka mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery umożliwia płynne nawijanie siatki w kasecie bez jej uszkodzenia. Rolowane moskitiery pionowe stosowane są do zazwyczaj do okien lub okien okien dachowych. W przypadku okien dachowych moskitiera montowana jest wewnątrz budynku. Moskitiery rolowane poziome stosuje się w drzwiach balkonowych lub tarasowych. Konstrukcja moskitiery poziomej pozwala rozsuwać ją z prawej na lewą stronę i odwrotnie albo kurtynowo.

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków