tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Markizy na Wymiar Kraków - Rolety Kraków

Markizy

Markizy tarasowe, koszowe, balkonowe

Markizy są jednymi z najbardziej funkcjonalnych systemów ochrony przed słońcem. Dają idealną ochronę przed wiatrem, słońcem, deszczem i kurzem. Markizy są stosowane głównie przez kawiarnie i restauracje. Oprócz wspomnianych cech są także idealnym nośnikiem reklamy. Stwarzają niepowtarzalny styl i elegancję miejsca, w którym się znajdują.

Markiza znajduje się bezpośrednio przed wejściem do budynku. Dobrze dobrane markizy pod względem wyglądu i kolorystyki zwraca na siebie uwagę i nadaje całemu budynkowi niepowtarzalny charakter.

Markizy oferowane przez firmę Masters Kraków to wysokiej jakości produkty idealnie nadające się do różnego typu zabudowy. Szeroki wybór wzorów oraz kolorów pozwala na dobranie produktów według gustu i charakterystyki architektonicznej. Inteligentne systemy mocowania zapewniają bezproblemową obsługę markizy. Masters Kraków zaprasza do skorzystania z bezpłatnego pomiaru.

 

 

 

Markizy Tarasowe

Markizy tarasowe dają upragniony cień w upalne dni i chronią taras przed działaniem opadów. Masters Kraków oferuje duży wybór tego typu rozwiązań a wszystkie z nich charakteryzują się solidnym mocowaniem i korzystaniem z wytrzymałych konstrukcji. Dzięki temu wszystkie markizy tarasowe służą naszym klientom przez długie lata nie tracąc przy tym swoich właściwości czy ładnego wyglądu.

Master Kraków gwarantuje, że pomimo intensywnego użytkowania markizy tarasowe będą miały zawsze równomiernie napiętą tkaninę co jest wynikiem zastosowania sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Zapraszamy na bezpłatny pomiar podczas którego profesjonalnie doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla markiz.

 

 

 

 

 

  

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe charakteryzują się:

  • Markiza balkonowa jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną o zacieniania o słony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand.
  • Opuszczane ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru.
  • Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rurę nawojową, dlatego Italia może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami.
  • Lekka konstrukcja markizy sprawia że montaż jest niezwykle łatwy.
  • Elementy konstrukcyjne lakierowane są techniką proszkową na kolor biały.

 

 

 

 

 

 

 

Kolory Markiz

Kolory Markiz

Kolory Markiz

Kolory Tkanin Markiz Kraków

Kolory Markiz

Kolory Markiz

Kolory Tkanin Markiz Kraków

Kolory Markiz

Kolory Markiz

Kolory Markiz

Kolory Markiz

Markizy na wymiar Kraków

Markizy zamawia się na wymiar, można nadrukować logo firmy lub inny wzór. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 

Napędy i sterowanie do markiz

Markizy oferujemy z napędem oraz możliwością sterowania, wszystko zależy od potrzeb klienta.

 

Markizy Selt Kraków

Markizy firmy SELT zostały szczegółowo opisane na stronie MARKIZY FIRMY SELT.  

 

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków