tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Markizy Koszowe w Krakowie

Markizy koszowe w Krakowie cieszą się ogromną popularnością. Dzięki szerokiej ofercie dostępnej na lokalny rynku na zadaszenia tworzone w tym mieście decydują się klienci z całego kraju. Tego typu konstrukcje stosowane są do aranżacji wejść sklepowych, bywają montowane także w oknach witryn sklepowych oraz hotelach, kawiarniach i ekskluzywnych restauracjach.

 

Markizy koszowe produkowane w Krakowie mogą być ozdabiane napisami lub rysunkami reklamowymi. Wszystkie wykorzystywane materiały cechują się najwyższą jakością i trwałością. Różnorodne kształty konstrukcji aluminiowych zachwycają plastycznością i niebanalną i prezencją. Zadaszenia dostępne są w różnych wariantach, proponujemy m.in. modele klasyczne, skrzynkowe oraz kuliste.

 

Wszystkie projekty powstają przy współpracy ze specjalistami w zakresie designu i aranżacji wnętrz, dzięki czemu markizy koszowe są odzwierciedleniem współczesnych trendów. Nowoczesna forma oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że zadaszenia będą w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta i wygórowane oczekiwania klientów

 

Markizy koszowe projektowane w Krakowie to atrakcyjna pod względem estetycznym osłona przed słońcem oraz elegancka i oryginalna ozdoba, podkreślająca indywidualny charakter  budynku.

 

Montaż markiz w Krakowie

Markiza Koszowa

Markiza Koszowa

Markizy Koszowe

Markiza Koszowa Kraków

profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy