tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Markiza Airomatic - Rolety Kraków

Markiza Airomatic

Airomatic to specjalistyczna markiza stosowana do zacieniania przestrzeni szklanych w ogrodach zimowych, świetlików dachowych, szklanych dachów oraz innych przestrzeni oszklonych. Jest to rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku małych i średnich powierzchni.

Markiza Airomatic Kraków jest wyposażona w samonośną, elegancką, zaokrągloną kasetę wykonaną z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest ona w stanie zadowolić klientów o nawet najbardziej wygórowanych oczekiwaniach.  Konstrukcja ta może zostać również dostosowana do przeszkleń szczytowych.

Bogata gama faktur i kolorów oferowanych tkanin pozwoli dostosować projekt do indywidualnej stylistyki budynku. Markiza Airomatic Kraków to ukoronowanie najnowszych technologii w zakresie systemów osłonowych przestrzeni szklanych. Na specjalne życzenie klienta konstrukcja ta może zostać wyposażona w automatykę pogodową.

 Markiza Airomatic

Posiadamy w sprzedaży następujące markizy typu Airomatic:

 

Airomatic PS4000

 

Szerokość od 85 do 400 cm Wysięg (długość prowadnic): Od 100 cm do 400 cm Montowane są z boku do wnęki lub do podkonstrukcji za pośrednictwem wsporników montażowych.

 

Airomatic PS4500

Szerokość: od 85 do 550 cm Wysięg (długość prowadnic): od 100 cm do 600 cm Montowane są z boku do wnęki lub do podkonstrukcji za pośrednictwem wsporników.

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków