tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Kraty Rolowane Kraków

Kraty rolowane Kraków to konstrukcje, które zajmują niewiele miejsca nad osłaniany otworem, dzięki czemu są one wygodne i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Ponadto takie projekty zajmują te niewiele miejsca, dlatego są często stosowane w halach oraz centrach handlowych.To ekonomiczne rozwiązanie stanowi rodzaj bezpiecznego i estetycznego zamknięcia.

Kraty Rolowane Antywłamaniowe

Zwinięte kraty rolowane Kraków niemal w ogóle nie zajmują miejsca nad otworem, zaś po otwarciu tworzą kompaktowy zwój, który chowany jest za nadprożem. Taka konstrukcja zapewnia pełne wykorzystanie całej powierzchni hali lub lokalu użytkowego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oferowane produkty charakteryzują się długoletnią trwałością oraz bezawaryjnością. 

 

W zależności od potrzeb klient może wybrać projekt sterowany manualnie lub wyposażony w napęd elektryczny. Kraty rolowane Kraków to skuteczne i atrakcyjne wizualnie zabezpieczenie, które w pozostanie w nienagannym stanie technicznym i estetycznym przez długie lata.

 

Nasze konstrukcje powstają w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki czemu są one w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Oferta krat rolowanych, oferta dla klientów z Krakowa

Kraty Rolowane Kraków

  • kraty wysuwane ze skrzynek aluminiowych,
  • prowadnice dostępne w kilku opcjach,
  • napęd ręczny lub automatyczny,
  • opcjonalnie napęd zintegrowany z fotokomórką i pilotem,
  • awaryjne zamykanie kraty dzięki rozwiązaniu NHK,
  • uszczelniane dolne listwy

Kraty rolowane montaż Kraków

  • montaż: do 40 km od Krakowa - przedrzymskim małopolska: Kraków, Wolbrom, Skawina, zakopane, Słomniki, Miechów, Olkusz oraz województwo śląskie: Katowice. 
profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy