tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Kraty Rolowane

Kraty rolowane są stosowane tuż na osłanianym otworem, dzięki czemu zajmują one niewiele miejsca. Prosta konstrukcja oraz niewielka ilość komponentów sprawia, że jest to niezwykle funkcjonalne i ekonomiczne stosowane w halach oraz centrach handlowych.

Krata Rolowana Kraków

Są to rozwiązania, które świetnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że wszystkie proponowane projekty spełniają najwyższe standardy.

 

Kraty rolowane stanowią doskonałe rozwiązanie, które łączy w sobie estetyczny wygląd z oddzieleniem powierzchni. Działanie takich konstrukcji oparte jest na rolowaniu kraty w nadprożu wokół wały, który najczęściej umieszczony jest pod sufitem.

 

Kraty rolowane to nieodłączna gwarancja bezpieczeństwa w miejscach o charakterze handlowo- usługowym. Dzięki zastosowaniu najwyższych materiałów proponowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz długoletnią trwałością, jest to więc inwestycja na długie lata.

 

W zależności od potrzeb może zdecydować się na konstrukcję sterowaną w systemie ręcznym lub kratę wyposażoną w napęd elektryczny.

 

Kraty rolowane - rolokraty

Krata Rolowana

  • skrzynki aluminiowe,
  • kilka opcji prowadnic,
  • napęd ręczny lub automatyczny z fotokomórką i pilotem,
  • system NHK pozwalający awaryjnie zamknąć kratę,
  • dolne listwy pokryte uszczelkami
profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy