tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 9:00 - 17-00.

Attyki w Krakowie

Attyki to elegancki rodzaj zadaszenia, który doskonale sprawdza się zarówno w prywatnych ogrodach, jak i przestrzeniach użyteczności publicznej. Bogata i elegancka  forma tego typu projektów sprawia, że stają się one jedną z głównych ozdób całego budynku. Te mocne konstrukcje mogą stworzyć zarówno dach jak również ścianę pionową. Ich zastosowanie w lokalach takich jak sklepu, restauracje, czy kawiarnie pozwoli skutecznie większych ich powierzchnię użytkową. 

 

Attyki tworzone w Krakowie

Attyka Koszowa Kraków

Attyki to nie tylko elegancka ozdoba, ale również funkcjonalne zadaszenie, które chroni powierzchnię ogrodu przed lekkim deszczem oraz intensywnym promieniowaniem słonecznym. Całkowite rozciągnięcie tkaniny pozwoli stworzyć unikalny, intymny klimat danej przestrzeni. 

 

Bogaty wybór materiałów umożliwi każdemu klientowi odnaleźć projekt odpowiadający jego indywidualnym oczekiwaniom estetycznym. Wszystkie konstrukcje powstają w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne przy udziale wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu charakteryzują się one długoletnią trwałością oraz bezawaryjnością.

 

Attyki produkowane w Krakowie

Attyka Koszowa

do doskonała propozycja dla osób szukających eleganckiego i funkcjonalnego sposobu na zacienienie przestrzeni ogrodowej.

 

Najważniejsze cechy:

 

  • konstrukcja wykonana jest ze specjalnie wzmacnianych profili, które sprawiają że attyka jest odporna na czynniki atmosferyczne,
  • dzięki zaczepom materiał pozostaje ciągle naciągnięty,
  • stanowi funkcje ochronną przed czynnikami atmosferycznymi.
profile-sample2

Rolety

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

profile-sample6

Żaluzje

Plisy