tel. 510-87-87-85, 503-720-723 , biuro@masters-rolety.pl

Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 8:00 - 16-00.

Attyki w Krakowie - Rolety Kraków

Attyki w Krakowie

Attyki to elegancki rodzaj zadaszenia, który doskonale sprawdza się zarówno w prywatnych ogrodach, jak i przestrzeniach użyteczności publicznej. Bogata i elegancka  forma tego typu projektów sprawia, że stają się one jedną z głównych ozdób całego budynku. Te mocne konstrukcje mogą stworzyć zarówno dach jak również ścianę pionową. Ich zastosowanie w lokalach takich jak sklepu, restauracje, czy kawiarnie pozwoli skutecznie większych ich powierzchnię użytkową. 

 

Attyki tworzone w Krakowie

Attyka Koszowa Kraków

Attyki to nie tylko elegancka ozdoba, ale również funkcjonalne zadaszenie, które chroni powierzchnię ogrodu przed lekkim deszczem oraz intensywnym promieniowaniem słonecznym. Całkowite rozciągnięcie tkaniny pozwoli stworzyć unikalny, intymny klimat danej przestrzeni. 

 

Bogaty wybór materiałów umożliwi każdemu klientowi odnaleźć projekt odpowiadający jego indywidualnym oczekiwaniom estetycznym. Wszystkie konstrukcje powstają w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne przy udziale wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu charakteryzują się one długoletnią trwałością oraz bezawaryjnością.

 

Attyki produkowane w Krakowie

Attyka Koszowa

do doskonała propozycja dla osób szukających eleganckiego i funkcjonalnego sposobu na zacienienie przestrzeni ogrodowej.

 

Najważniejsze cechy:

 

  • konstrukcja wykonana jest ze specjalnie wzmacnianych profili, które sprawiają że attyka jest odporna na czynniki atmosferyczne,
  • dzięki zaczepom materiał pozostaje ciągle naciągnięty,
  • stanowi funkcje ochronną przed czynnikami atmosferycznymi.

OFERTA

sample38

Rolety

zewnętrzne

Rolety zewnętrzne standard, rolety zewnętrzne podtynkowe - Integro, rolety zewnętrzne nadstawne - Exte, rolety tekstylne zewnętrzne.

sample38

Rolety

materiałowe

Rolety materiałowe, rolety materiałowe wolnowiszące, rolety mini, rolety w kasetach, rolety do okien dachowych, rolety rzymskie, rolety dzień noc.

sample38

Rolety

rzymskie

Rolety rzymskie rolowane, roleta verona, roleta padva, rolety florencja, rolety austriackie, rolety rzymskie z pomponikami, rolety z frędzlami.

sample38

Żaluzje

pionowe

Żaluzje pionowe, żaluzje pionowe - panel track, żaluzje pionowe – verticale, vertikale.

sample38

Żaluzje

poziome

Żaluzje poziome, żaluzje poziome klasyczne, żaluzje poziome drewniane, żaluzje poziome aluminiowe.

sample38

Markizy

zewnętrzne

Markizy, markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy koszowe, markizy ogrodowe, markizy sklepowe.

sample38

Pergole

Verandy

Pergole, verandy, pergole attyki, pergola tarasowa riviera, pergola pergolino, pergola Terrado, pergola arcada, verandy tarasowe, verandy balkonowe.

sample38

Żaluzje

fasadowe

Żaluzje fasadowe, żaluzje zewnętrzne, żaluzje ozdobne.

profile-sample2

Rolety

Kraków

Zewnętrzne

profile-sample2

Rolety

Kraków

Wewnętrzne

profile-sample7

Markizy

Pergole

Kraków

profile-sample6

Żaluzje

Plisy

Kraków