Rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery, bramy rolowane & SERWIS ROLET | tel.: 503 - 720 - 723; tel.: 510 - 87 - 87 - 85; biuro@masters-rolety.pl

Markizy Kraków

MARKIZY - KRAKÓW

Markizy tarasowe, koszowe, balkonowe

Markizy są jednymi z najbardziej funkcjonalnych systemów ochrony przed słońcem. Dają idealną ochronę przed wiatrem, słońcem, deszczem i kurzem. Markizy są stosowane głównie przez kawiarnie i restauracje. Oprócz wspomnianych cech są także idealnym nośnikiem reklamy. Markizy Kraków 1Stwarzają niepowtarzalny styl i elegancję miejsca, w którym się znajdują.

Markiza znajduje się bezpośrednio przed wejściem do budynku. Dobrze dobrane markizy pod względem wyglądu i kolorystyki zwraca na siebie uwagę i nadaje całemu budynkowi niepowtarzalny charakter.

Markizy oferowane przez firmę Masters Kraków to wysokiej jakości produkty idealnie nadające się do różnego typu zabudowy. Szeroki wybór wzorów oraz kolorów pozwala na dobranie produktów według gustu i charakterystyki architektonicznej. Inteligentne systemy mocowania zapewniają bezproblemową obsługę markizy. Masters Kraków zaprasza do skorzystania z bezpłatnego pomiaru.

 

Markizy Tarasowe

Markizy Tarasowe Kraków

Markizy tarasowe dają upragniony cień w upalne dni i chronią taras przed działaniem opadów. Masters Kraków oferuje duży wybór tego typu rozwiązań a wszystkie z nich charakteryzują się solidnym mocowaniem i korzystaniem z wytrzymałych konstrukcji. Dzięki temu wszystkie markizy tarasowe służą naszym klientom przez długie lata nie tracąc przy tym swoich właściwości czy ładnego wyglądu.

Master Kraków gwarantuje, że pomimo intensywnego użytkowania markizy tarasowe będą miały zawsze równomiernie napiętą tkaninę co jest wynikiem zastosowania sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Zapraszamy na bezpłatny pomiar podczas którego profesjonalnie doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla markiz.

 

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe KrakówMarkizy balkonowe charakteryzują się:

  • Markiza balkonowa jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną o zacieniania o słony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand.
  • Opuszczane ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru.
  • Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rurę nawojową, dlatego Italia może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami.
  • Lekka konstrukcja markizy sprawia że montaż jest niezwykle łatwy.
  • Elementy konstrukcyjne lakierowane są techniką proszkową na kolor biały.

 

Markizy koszowe

Markizy Koszowe Kraków

Markizy koszowe są bardzo popularne jako osłona witryn przed słońcem i opadami. Zastosowanie grafiki napisów czy logo to bardzo jednocześnie widoczna reklama. Zewnętrzny wystrój markizami to podniesienie standardu i estetyki sklepów, restauracji czy firm usługowych. Grafika może być umieszczone prawie na całej powierzchni markizy.

Konstrukcja markiz koszowych to stała rama aluminiowa z możliwością wygięcia profili w dowolny łuk, dzięki czemu uzyskiwane są różne kształty markiz koszowych. Taki stelaż pokryty jest tkaniną z kolekcji Orchestra lub folią PCV.

Bogata kolorystyka, różnorodność kształtów i wykończenia markiz to gwarancja na niepowtarzalne wykończenie i podkreślenie indywidualnego charakteru lokali.

 

Napędy i sterowanie do markiz

Markizy oferujemy z napędem oraz możliwością sterowania, wszystko zależy od potrzeb klienta.

Oferta Masters Produkcja, sprzedaż, montaż, serwis, naprawa - kompleksowo i tanio!

Dowiedz się więcej...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next
Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

marzec 10, 2016 Hits:1403

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

marzec 10, 2016 Hits:1131

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie

marzec 10, 2016 Hits:1473

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe

marzec 10, 2016 Hits:967

Żaluzje poziome i drewniane

Żaluzje poziome i drewniane

marzec 10, 2016 Hits:1055

Plisy

Plisy

marzec 10, 2016 Hits:451

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

marzec 10, 2016 Hits:461

Refleksole

Refleksole

marzec 10, 2016 Hits:443

Pergole - Verandy

Pergole - Verandy

marzec 10, 2016 Hits:667

Moskitiery

Moskitiery

marzec 10, 2016 Hits:1481

Markizy

Markizy

marzec 10, 2016 Hits:1968

Bramy garażowe

Bramy garażowe

marzec 10, 2016 Hits:578

Serwis, naprawa

marzec 16, 2016 Hits:825